skautis:nove-verze:7-6-1

skautIS (verze 7.6.1)

do provozu nasazena: 24.7.2014 v 0.51
číslo verze: 7.6.1.29748 | součástí je: ImportSFN 2.0.5316.20252 a StorageManager 2.0

Význam ikon v change logu:

nové funkce:

[TR10777] STS: Podpora pro hlasové tarify obsahující i datové zvýhodnění (Uživatelé STS a ADMIN-STS | Objednávky čísel a Administrace tarifů) - V rámci STS je možné volit i hlasové tarify, které obsahují přímo v sobě i datové zvýhodnění. V takovém případě je toto datové zvýhodnění rovnou vybráno. - Pokud si uživatel vybere tarif obsahující hlas+data, automaticky se mu aktivuje v tarifu obsažený datový balíček a příslušným způsobem se přenastaví možnosti používání datových přenosů. - V nastavení telefonního čísla jsou vidět všechny potřebné podrobnosti.

[TR10768] STS: Zaveden nový způsob navyšování FUP s více variantami (Uživatelé STS | Moje STS > Detail čísla > tlačítko Navýšit FUP) - Nově je možné v rámci zpoplatněného navyšování vyčerpaného FUP limitu dat žádat o navýšení o několik velikostí dat. - Uživatel si jednoduše vybere požadovanou velikost navýšení FUP (za odpovídající cenu dané velikosti) a požadavek potvrdí. Žádost o navýšení dat je možné i nadále provádět maximálně jednou za 24 hodin.

vylepšení:

[TR10748] Jednotky: Logo jednotky umístěno do pravého horního rohu při zachování UX pravidel formulářů.

[TR10799] LoginPage: Upravena podoba základní přihlašovací stránky (obsahuje i odkazy na mobilní aplikace skautISu).

[TR10682] Osoby a jednotky: V SLSK verzi skautISu se vynucuje při validaci PSČ vždy ve tvaru 5 číslic bez mezer (neumožňuje zadání cizích adres mimo SK, případně CZ formát).

[TR10772] Osoby: Do dalších údajů osoby bylo přidáno místo narození - výběr ze seznamu (bude mít význam v budoucnu u některých agend vůči státu).

[TR10734] VzA: Při zadávání lokality konání vzdělávací akce je možné využít našeptávání Smartform pro zadání celé adresy.

[TR10770] STS: Centrálně nastaveny volby ohledně souhlasů/nesouhlasů s marketingem a zjišťováním platební morálky, neboť tyto volby jsou TM stejně nastavovány vůči všem číslům v STS a ne jednotlivě (nastavení je pevné v rámci PDF formulářů).

[TR10741] STS a Časopisy: Generované faktury nově obsahují identifikaci i pomocí spisové značky zapsané u soudu v Praze.

[TR10736] VzA: Sledování historie změn - tabulky termínů, umístění a kurzů + související procedury.

[TR10735] VzA: Došlo k oddělení detailové stránky v modu read-only a edit do samostatných stránek.

opravy:

[TR10649] Kvalita: Opraven překlep v názvu sloupce tabulku „Fluktuace oproti předchozímu období“ na stránce souhrnných výsledků cizích jednotek.

[TR10767] Kvalifikace: Opraveno zobrazování/skrývání tlačítek pro stažení a nahrání scanů dekretů u osob.

[TR10888] GA: Opraveny odkazy v ústřední správě domén, aby bylo možné se dostat na detail domén a provádět jejich změny a schvalování.

systémové úpravy:

[TR10727] Systém: Přepracován nástroj pro migraci a úpravy dat a úložišť skautISu, vydán jako StorageManager.

[TR10771] STS: Upravena aplikace pro import faktur ze SFN do skautISu - nově upozorňuje i na telefonní čísla, která jsou ve skautISu aktivní, ale ve fakturaci už nejsou.

[TR10681] Moduly: Možnost vypnout používání členských karet ve skautISu - skryjí se příslušné agendy u osob, v registraci i zprávy (využívá SLSK verze).

[TR10680] Moduly: Možnost vypnout agendu nucené správy - skryje příslušné záložky i informace týkajících se nucené správy jednotek (využívá SLSK verze).

[TR10683] Lokalizace: Připraveny nové balíčky pro lokalizaci skautISu (bude následovat aktualizace slovenské verze).

skautis/nove-verze/7-6-1.txt · Poslední úprava: 02.05.2018 14:53 autor: 127.0.0.1