Nápověda

skautské on-line projekty

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


skautis:nove-verze:7-4-3

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

skautis:nove-verze:7-4-3 [02.05.2018 14:53] (aktuální)
Řádek 1: Řádek 1:
 +====== skautIS (verze 7.4.3) ======
 +<faicon fa fa-calendar-check-o>​ do provozu nasazena: 10.6.2014 v 15.25 \\
 +<faicon fa fa-code-fork>​ **číslo verze: 7.4.3.24521 **
 +
 +=== Význam ikon v change logu: ===
 +
 +// <faicon fa fa-plus-square fa-blue> Nově přidaná funkce <faicon fa fa-check-square fa-green>​ Vylepšení či změna funkčnosti <faicon fa fa-bug> Oprava chyby <faicon fa fa-exclamation-circle fa-red> Upozornění (funkce zatím není veřejně dostupná) <faicon fa fa-question-circle fa-orange>​ Testování (funkce může být změněna či v budoucnu odebrána) <faicon fa fa-info-circle fa-blue> Informace o termínu (dodatečného nasazení této funkce) //
 +
 +====vylepšení:​====
 +<faicon fa fa-check-square fa-green>​ [TR10549] Karty: Administrátoři karet mohou u jednotlivých osob (u karet s již přiděleným číslem a datem platnosti) vygenerovat jednorázové podklady PDF pro výrobu karet (pro případ poškození při výrobě či jednorázové nestandardní situace).
 +
 +<faicon fa fa-check-square fa-green>​ [TR10529] Karty: PDF podklady pro výrobu členských karet jsou řazeny dle čísel karet/​středisek. Rovnání a distribuce karet bude jednodušší.
 +
 +<faicon fa fa-check-square fa-green>​ [TR10548] Karty: Vytvořen nový systém generování podkladů pro členské karty, který lépe eviduje stav dávek karet, umožňuje přidávat karty během výroby apod.
 +
 +====opravy:​====
 +<faicon fa fa-bug> [TR10523] Tábory: Pokud během procesu podávání hlášenky tábora dojde k zániku některého z oddílů, nedojde již k zobrazení chyby, ale je možné zaniklý oddíl v editaci táborové hlášenky odebrat.
 +
 +<faicon fa fa-bug> [TR10563] Kvalifikace:​ Opraveno zobrazení chybové hlášky 404 při vkládání scanu dekretu v žádosti o doplnění kvalifikace osoby.
 +
 +<faicon fa fa-bug> [TR10451] SK systém: Opraveno nastavení SK verze skautISu, aby bylo možné zobrazovat stránku pro ukončování členství osob bez chyb.
 +
 +<faicon fa fa-bug> [TR10383] GA: Pokud administrátor systému ručně změní údaj u hlavního e-mailu, který je GA účtem už nedojde k chybě.
 +
 +<faicon fa fa-bug> [TR10526] Karty: V rámci změny systému generování karet došlo i k optimalizaci a opravě přehledové pracovní Excel tabulky s kartami k případné výrobě.
 +
 +<faicon fa fa-bug> [TR10527] Karty: Opravena chyba znemožňující provedení aktivace vyrobených členských karet.
 +
 +====systémové úpravy:​====
 +<faicon fa fa-cogs> [TR10390] WS: Přidána nová funkce '​EventCampUpdateRealTotalCostBeforeEnd'​ umožňující vyplňování skutečného rozpočtu ještě před ukončením tábora.
 +
 +<faicon fa fa-cogs> [TR10421] Systém: Upraveny SQL skripty profylaxe, aby nekontrolovaly cachované záznamy o počtech členů v registraci do roku 2009.
  
skautis/nove-verze/7-4-3.txt · Poslední úprava: 02.05.2018 14:53 (upraveno mimo DokuWiki)