skautis:nove-verze:7-4-3

skautIS (verze 7.4.3)

do provozu nasazena: 10.6.2014 v 15.25
číslo verze: 7.4.3.24521

Význam ikon v change logu:

vylepšení:

[TR10549] Karty: Administrátoři karet mohou u jednotlivých osob (u karet s již přiděleným číslem a datem platnosti) vygenerovat jednorázové podklady PDF pro výrobu karet (pro případ poškození při výrobě či jednorázové nestandardní situace).

[TR10529] Karty: PDF podklady pro výrobu členských karet jsou řazeny dle čísel karet/středisek. Rovnání a distribuce karet bude jednodušší.

[TR10548] Karty: Vytvořen nový systém generování podkladů pro členské karty, který lépe eviduje stav dávek karet, umožňuje přidávat karty během výroby apod.

opravy:

[TR10523] Tábory: Pokud během procesu podávání hlášenky tábora dojde k zániku některého z oddílů, nedojde již k zobrazení chyby, ale je možné zaniklý oddíl v editaci táborové hlášenky odebrat.

[TR10563] Kvalifikace: Opraveno zobrazení chybové hlášky 404 při vkládání scanu dekretu v žádosti o doplnění kvalifikace osoby.

[TR10451] SK systém: Opraveno nastavení SK verze skautISu, aby bylo možné zobrazovat stránku pro ukončování členství osob bez chyb.

[TR10383] GA: Pokud administrátor systému ručně změní údaj u hlavního e-mailu, který je GA účtem už nedojde k chybě.

[TR10526] Karty: V rámci změny systému generování karet došlo i k optimalizaci a opravě přehledové pracovní Excel tabulky s kartami k případné výrobě.

[TR10527] Karty: Opravena chyba znemožňující provedení aktivace vyrobených členských karet.

systémové úpravy:

[TR10390] WS: Přidána nová funkce 'EventCampUpdateRealTotalCostBeforeEnd' umožňující vyplňování skutečného rozpočtu ještě před ukončením tábora.

[TR10421] Systém: Upraveny SQL skripty profylaxe, aby nekontrolovaly cachované záznamy o počtech členů v registraci do roku 2009.

skautis/nove-verze/7-4-3.txt · Poslední úprava: 02.05.2018 14:53 autor: 127.0.0.1