skautis:nove-verze:7-2-3

skautIS (verze 7.2.3)

do provozu nasazena: 16.2.2014 v 10.12
číslo verze: 6.9.3.31244

Význam ikon v change logu:

opravy:

[TR9779] Server: Aktualizováno heslo účtu rozesílací služby a upravena správa modulů, aby jeden zastavený modul neblokoval ostatní serverové služby.

[TR9702] Energie: Opravena funkce generování mailů s přihláškami do Skautské energie, aby se vždy nejprve vložily přílohy, a pak zpráva odeslala.

[TR9743] Registrace: Po odevzdání registrace družiny se již správně zobrazují částky za členské karty a částka se neskryje.

[TR9776] Registrace: Při zpracovávání registrace s družinami a objednávkou členských karet systém reaguje na vyhodnocení objednávek v celém oddíle a částku za kartu u členů zobrazuje vždy správně a dynamicky dle situace v oddíle/družinách. Finální čísla jsou pevně uložena po odevzdání registrace oddílu.

[TR9713] Registrace: Opraven problém s timeouty při přidávání osob do regsitračních kategorií - provedeny optimalizace.

[TR9783] Skautský adresář: Zrušena duplicita typu jednotky v názvu u seznamu osob a kde jsou členy.

systémové úpravy:

[TR9798] STS: Aktualizována podoba PDF formulářů pro komunikaci s T-Mobile. (nasazeno: 17.2.2014)

skautis/nove-verze/7-2-3.txt · Poslední úprava: 02.05.2018 14:53 autor: 127.0.0.1