skautis:nove-verze:6-8-1

skautIS (verze 6.8.1)

do provozu nasazena: 14.10.2013 v 21.57
číslo verze: 6.8.1.22715

Význam ikon v change logu:

nové funkce:

[TR8544] GA: Google skupiny a konference (Vedoucí/admin jednotek | Jednotka > Domény a Google Apps) - Nově mohou oprávnění uživatelé (správci jednotek) kromě sdílených e-mailů zakládat i klasické Google skupiny a ty používat jako konference. - Ve skautISu je možné Google skupinu založit, editovat, spravovat její členy a nastavovat správce. - Velkou výhodou správy ve skautISu je identifikace osob dle e-mailu, přidávání členů skupin dle seznamu členů oddílů/středisek a přidávání hledáním osoby ve skautISu. Správa členů je tak výrazně pohodlnější a není nutné si pamatovat, čí je jaká e-mailová adresa. - Tuto funkci navíc doporučujeme všem jednotkám, které dosud používaly konference na Pandora.cz, jako mnohem lepší náhradu.

vylepšení:

[TR8521] Jednotky: Obsazení funkcí v jednotce je nově v základním zobrazení řazeno dle „významu funkce“ (např. vedoucí střediska je první, zástupce druhý, …). Zároveň je toto možné administrátory skautISu v případě potřeby upravit v administraci na jiné pořadí.

[TR8522] Osoby: Nově je možné do seznamu vzdělání zadávat i více škol stejného typu (lze využít např. k tomu, aby bylo zadáno dosažení Bc. i Ing. titulu, přestože oboje je vysokoškolské vzdělání).

[TR8596] Časopisy: Ve zprávách i na stránce pro nastavování objednávky „Roverského začátku“ se objevuje cena výtisku (z nastavení skautISu).

[TR8665] STS: Převod čísel od jiných operátorů pomocí ČVOP kódu kontroluje jak datum v tomto kódu, tak skutečnost, že převod nebude dříve jak za 8 pracovních dnů (což T-Mobile vyžaduje).

[TR8736] Kvalita: Odstraněno tlačítko pro přechod na „posuny“ z detailního dotazníku - zde mátlo a přístup je už jen z tabulky seznamu hodnocení.

[TR8737] Kvalita: Upraveny odkazy a sloupce v tabulce se seznamem „Moje výsledky“ tak, aby lépe vyjadřovaly daný význam a byly pochopitelnější.

[TR8519] GA: Při zakládání e-mailové schvánky osoby nebo jednotky dochází předem k validaci a vhodnosti hesla a teprve pokud je v pořádku, schránka se založí.

opravy:

[TR8367] Sněmy: Opraveno nevhodné slučování buněk v exportu delegátů sněmů OJ a všech účastníků VSJ.

[TR8620] Tábory: Opravena podoba táborové hlášenky, aby měla dostatečně široké sloupce a „nedeformovala“ data.

[TR8551] Hospodářské výkazy: Vyřešen problém s některými chybějícími řádky v exportu do Excelu - již se zobrazuje vše.

[TR8746] Osoby: Při řazení vyhledaných osob se již nevhodně nezobrazuje prázdný sloupec rodného příjmení, vidět je jen, když je potřeba.

systémové úpravy:

[TR8596] Časopisy: V nastavení skautISu je možné zadat cenu výtisku „Roverského začátku“ a na konci roku se odeslané výtisky započtou do běžných faktur za časopisy navíc.

skautis/nove-verze/6-8-1.txt · Poslední úprava: 02.05.2018 14:53 autor: 127.0.0.1