Nápověda

skautské on-line projekty

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


skautis:nove-verze:6-5-1

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

skautis:nove-verze:6-5-1 [02.05.2018 14:53] (aktuální)
Řádek 1: Řádek 1:
 +====== skautIS (verze 6.5.1) ======
 +<faicon fa fa-calendar-check-o>​ do provozu nasazena: 14.7.2013 v 23.17 \\
 +<faicon fa fa-code-fork>​ **číslo verze: 6.5.1.37798 **
 +
 +=== Význam ikon v change logu: ===
 +
 +// <faicon fa fa-plus-square fa-blue> Nově přidaná funkce <faicon fa fa-check-square fa-green>​ Vylepšení či změna funkčnosti <faicon fa fa-bug> Oprava chyby <faicon fa fa-exclamation-circle fa-red> Upozornění (funkce zatím není veřejně dostupná) <faicon fa fa-question-circle fa-orange>​ Testování (funkce může být změněna či v budoucnu odebrána) <faicon fa fa-info-circle fa-blue> Informace o termínu (dodatečného nasazení této funkce) //
 +
 +
 +====nové funkce:====
 +
 +<faicon fa fa-plus-square fa-blue> [TR8223] '''​STS:​ Data v zahraničí'''​
 + ​(uživatelé STS | Změna služeb zvoleného čísla)
 + - V STS (u operátora T-Mobile) jsou zavedeny nové balíčky a varianty datového zvýhodnění v zahraničí. skautIS na to reaguje a volby nově nabízí.
 + - Každý uživatel si u svého hlasového čísla může v nové volbě "Data v zahraničí"​ vybrat, zda nějaká data chce aktivovat, a pak si volí konkrétní typ služby v závislosti na zóně, ve které bude data využívat a takovém datovém limitu, který chce mít nastaven (podle toho se pak odvíjí cena služby).
 + - Změna služby prochází standardním procesem schválení pověřené osoby.
 + - Ústřední administrátor STS má možnost služby standardně měnit i ve své administraci.
 +
 +
 +====vylepšení:​====
 +<faicon fa fa-check-square fa-green>​ [TR8229] Zprávy: Zrychleno načítání úvodní stránky se zprávami (zprávy jsou rozděleny na aktivní a koš v samostatných tabulkách v DB).
 +
 +<faicon fa fa-check-square fa-green>​ [TR8219] Tábory: Rozšířena validační hláška k povinným údajům ohledně GPS souřadnic u putovních táborů.
 +
 +<faicon fa fa-check-square fa-green>​ [TR8237] Tábory: V rámci zpřehlednění údajů se v rozpočtu/​skutečnosti tábora se na straně příjmů již nezobrazují sloupce s automatickým převodem na účastníka či den, neboť šlo o částečně zavádějící údajů.
 +
 +<faicon fa fa-check-square fa-green>​ [TR8236] GA: Rozšířena informační hláška při zakládání e-mailu - co znamená nastavit si adresu jako hlavní mail.
 +
 +<faicon fa fa-check-square fa-green>​ [TR8235] Přihlášení:​ Pokud je při přihlášení zablokovaný účet, nově se v hlášce zobrazuje i odkaz na stránku v nápovědě,​ co to znamená a co s tím lze dělat.
 +
 +<faicon fa fa-check-square fa-green>​ [TR8198] STS: Stránka pro blokaci SIM karty v případě ztráty či krádeže zobrazuje novou podobu informací a je přehledněji zpracována.
 +
 +<faicon fa fa-check-square fa-green>​ [TR8221] Časopisy: Ústřední "​VIP"​ seznam rozesílek časopisů obsahuje možnost měnit termíny rozesílek a mazat záznamy i na základě výběru řádků v seznamu.
 +
 +====opravy:​====
 +<faicon fa fa-bug> [TR8218] Tábory: Již je možné smazat i tábor, který měl vyplněny údaje pro MHMP.
 +
 +<faicon fa fa-bug> [TR8226] Kvalita: Zrychlen a opraven přehled zapojení jednotek do hodnocení kvality z republikového pohledu.
 +
 +====systémové úpravy:​====
 +<faicon fa fa-cogs> [TR8264] Service: Opraven problém v chybovém hlášení kolem uvítacích balíčků.
 +
 +<faicon fa fa-cogs> [TR8263] Service: Vyřešen problém s přihlašováním do systémové mailové schránky (POP3 protokol).
 +
 +<faicon fa fa-cogs> [TR8211] Service: Upomínání nezaplacených faktur se nově spouští méně často (aktuálně jednou za hodinu).
 +
 +<faicon fa fa-cogs> [TR8223] STS: V nastavení doplňkových služeb je možné zaškrtnou příznak "data v zahraničí",​ a pak se služby zobrazí ve speciálním seznamu datových roamingů.
  
skautis/nove-verze/6-5-1.txt · Poslední úprava: 02.05.2018 14:53 (upraveno mimo DokuWiki)