Nápověda

skautské on-line projekty

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


skautis:nove-verze:6-2-4

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

skautis:nove-verze:6-2-4 [02.05.2018 14:53] (aktuální)
Řádek 1: Řádek 1:
 +====== skautIS (verze 6.2.4) ======
 +<faicon fa fa-calendar-check-o>​ do provozu nasazena: 29.3.2013 v 17.38 \\
 +<faicon fa fa-code-fork>​ **číslo verze: 6.2.4.21759 **
  
 +=== Význam ikon v change logu: ===
 +
 +// <faicon fa fa-plus-square fa-blue> Nově přidaná funkce <faicon fa fa-check-square fa-green>​ Vylepšení či změna funkčnosti <faicon fa fa-bug> Oprava chyby <faicon fa fa-exclamation-circle fa-red> Upozornění (funkce zatím není veřejně dostupná) <faicon fa fa-question-circle fa-orange>​ Testování (funkce může být změněna či v budoucnu odebrána) <faicon fa fa-info-circle fa-blue> Informace o termínu (dodatečného nasazení této funkce) //
 +
 +====vylepšení:​====
 +<faicon fa fa-check-square fa-green>​ [TR7822] GA: Při zakládání sdíleného e-mailového účtu jednotky/​akce je možné zadat zobrazované jméno (primárně je předvoleno jméno jednotky).
 +
 +<faicon fa fa-check-square fa-green>​ [TR7840] Časopisy: Upraveny funkce práce s VIP seznamem časopisů (doplněna položka "​první řádek adresy",​ možnost editace adres přímo zadaných zásilek, omezení délky jména a prvního řádku na 26 znaků).
 +
 +
 +====opravy:​====
 +<faicon fa fa-bug> [TR7839] Časopisy: Upravena podoba Excelovského exportu distribučního seznamu časopisů, aby obsahoval rozšířenou poštovní adresu a pro tzv. VIP zásilky používal označení ve tvaru S (jako speciální) + číslo.
 +
 +<faicon fa fa-bug> [TR7841] GA: Upraveno oprávnění pro zakládání a správu účtů a aliasů na doménách, které mají povolenou správu jen "​vedoucím/​adminem"​. Nyní k takovým úpravám opravňuje jen role, která je navázána na "​kořenové"​ jednotky uvedené v nastavení domény a ne na podřízené (pokud nejsou přímo vyjmenovány).
skautis/nove-verze/6-2-4.txt · Poslední úprava: 02.05.2018 14:53 (upraveno mimo DokuWiki)