skautis:nove-verze:6-1-3

skautIS (verze 6.1.3)

do provozu nasazena: 18.2.2013 v 14.02
číslo verze: 6.1.3.24277

Význam ikon v change logu:

vylepšení:

[TR7458] Karta: Pokud je již odevzdána registrace, ve které byla objednána členská karta, nemůže její objednání na daný rok zrušit žádná oprávněná osoba.

[TR7466] Časopisy: Při objednání prvního časopisu osobě, která má nárok na časopis zdarma, ale zatím žádný neměla objednán, se časopis rovnou označí jako zdarma bez vytváření „skrytého“ historického záznamu + neodchází zpráva IZS, která by upozorňovala na nutnost časopis autorizovat (neboť by to bylo zbytečné).

opravy:

[TR7486] STS: Opravena podoba XML faktur STS pro import do Money S3.

[TR7476] Časopisy: Při změně členství a také registraci se vždy správně změní objednávající jednotka časopisu zdarma z registrace.

[TR7475] Registrace: Nově je zavedena chyba bez jejíhož odstranění nelze odevzdat registraci - pokud je členem neregistrovaná osoba, která však má aktivní STS.

skautis/nove-verze/6-1-3.txt · Poslední úprava: 02.05.2018 14:53 autor: 127.0.0.1