skautis:nove-verze:6-0-7

skautIS (verze 6.0.7)

do provozu nasazena: 11.1.2013 v 22.33
číslo verze: 6.0.7.32321

Význam ikon v change logu:

nové funkce:

[TR7300] GA: Rozšířené žádosti o zavedení domény do Google Apps Junáka (Vedoucí/admin jednotky | Jednotka > záložka Domény a Google Apps > založení nové domény) - Byly rozšířeny informace zobrazované ve formuláři pro žádost o zavedení domény do Google Apps Junáka. - V okamžiku odeslání připravené žádosti adminům na ústředí, odchází i informační zpráva skautISu příslušnému žadateli s příslušnými pokyny. - Do informačních zpráv o procesu převodu domény jsou vkládány všechny potřebné informace o doméně, včetně informací o žadatele.

vylepšení:

[TR7345] Lokalizace: Provedena velká lokalizace do slovenštiny (dle stavu textů ve verzi 5.9.3)

[TR7291] Karta: Doplněny přesnější informační boxy k fotografii osoby a potvrzení o studiu vkládanému k členské kartě.

[TR7289] GA: Výrazně vylepšeny validace zakládáných e-mailových adres v rámci osobních účtů Google Apps Junáka.

[TR7290] GA: Doplněny nové informační texty na záložku pro zakládání osobních účtů GA. V případě, že není dostupná uživateli možnost založit si žádnou adresu, zobrazí se příslušná informační hláška.

opravy:

[TR7261] Karta: Již lze smazat chybné potvrzení o studiu i u vlastní osoby.

[TR6125] Tábory: Opravena chyba, která se občas vyskytla při zakládání nového účastníka tábora (mimo členy Junáka).

[TR7019] Windows 8: Vyřešen problém znemožňující hledání jednotek ve Windows 8 v IE10 (Metro/Desktop) pomocí hledacích polí, které končilo vždy chybou.

[TR7294] STS: Opraveno zobrazování správné poslední faktury osoby na jeho záložce „STS“.

[TR7293] STS: Vyřešeno skládání fakturační adresy pro STS v případě použití „prvního řádku“.

[TR7296] Jednotky: Při změně čísla oddílu se již správně automaticky změní i odpovídajícím způsobem čísla družin.

[TR7368] Registrace: Vyřešen problém ve validaci RČ, které mělo v měsíci uvedenou nulu. V takovém chybném RČ již kontrola registrace nezpůsobí systémovou chybu skuatISu, ale pouze se správně zobrazí, že RČ má špatný formát. (nasazeno: 16.1.2013)

[TR7367] Registrace: Opravena chyba vyhodnocování platnosti objednávky členské karty, která v určitých případech znemožňovala odevzdání registrace. (nasazeno: 17.1.2013)

[TR7366] Registrace: V seznamu registrovaných osob, které v jednotce jen hostují se již nezobrazuje nerelevantní částka za členskou kartu, kterou má osoba objednanou ve své domovské jednotce. Chyba byla jen věcí zobrazování a je již vyřešena a částka se zobrazuje už jen v jednotce, kde je čestné/řádné členství. (nasazeno: 17.1.2013)

[TR7417] Registrace: Opravena chyba, která v některých případech znemožňovala dopsat komentáře k registračním vadám nadřízenou jednotkou (nasazeno: 30.1.2013)