skautis:nove-verze:5-9-3

skautIS (verze 5.9.3)

do provozu nasazeno: 13.11.2012 v 9.05
číslo verze: 5.9.3.35997

Význam ikon v change logu:

opravy:

[TR7072] HK: Vyřesen problém s nemožností uzavření hodnocení kvality kraje.

[TR7074] HK: V číselném hodnocení se místo čísel správně zobrazují názvy oblastí.

[TR7060] Registrace: Opraven problém znemožňující přidání hostování člena do ZvOJ.

[TR7073] STS: Do zpráv IZS týkajících se fakturace a upomínání plateb se již správně vkládají údaje pro platbu i v jiných fakturačních skupinách, než je jen základní TDC.

[TR7054] GA: V rámci žádostí a správy internetových domén zařazených do projektu Google Apps Junáka je možné měnit nastavení oprávnění domén + upravovat v příslušné roli účty a aliasy uživatelů domény.

[TR7052] GA: Při vypnutém modulu GA se již ani v modulu ústředí nezobrazuje správa domén.

systémové úpravy:

[TR7051] WS: Nová webová funkce, která na základě rodného čísla vloženého jako text (RČ s lomenem, nebo bez něj) dokáže vrátit boolean informaci, zda je osoba řádným/čestným členem organizace či nikoli.

[TR7054] GA: Nová oprávnění pro přístup ke čtení a správě uživatelských účtů Google Apps za jiné uživatele (EDIT-GA-PERSON a READ-GA-PERSON).

skautis/nove-verze/5-9-3.txt · Poslední úprava: 02.05.2018 14:53 autor: 127.0.0.1