Nápověda

skautské on-line projekty

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


skautis:nove-verze:4-6

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
skautis:nove-verze:4-6 [12.03.2018 10:26]
david322
skautis:nove-verze:4-6 [02.05.2018 14:53] (aktuální)
Řádek 116: Řádek 116:
  
 ====systémové úpravy:​==== ====systémové úpravy:​====
-  * [TR4398] Přidána možnost odstranit jediný "​časopis / zásilku"​ z připravené rozesílky časopisů. +<faicon fa fa-cogs> ​[TR4398] Přidána možnost odstranit jediný "​časopis / zásilku"​ z připravené rozesílky časopisů. 
-  ​* ​[TR5041] Nová možnost posílat speciální zásilky i jednotkám, které nemají nějaký typ zaměření (např. jen těm, které nejsou vodní). + 
-  ​* ​[TR5038], [TR5030] Pomocí dávky se rozesílají i IZS s automatickou změnou časopisu. +<faicon fa fa-cogs> ​[TR5041] Nová možnost posílat speciální zásilky i jednotkám, které nemají nějaký typ zaměření (např. jen těm, které nejsou vodní). 
-  ​* ​[TR5012] Systém již blokuje generování "​prázdných"​ požadavků na změny STS a byly zkontrolovány i všechny rozpracované původní objednávky,​ které tuto chybu mohly způsobovat. + 
-  ​* ​[TR5043] Při změnách služeb STS se zachovává datum platnosti závazku HIT (pokud u čísla existuje). +<faicon fa fa-cogs> ​[TR5038], [TR5030] Pomocí dávky se rozesílají i IZS s automatickou změnou časopisu. 
-  ​* ​[TR5001] Administrátor STS může provádět změny fakturačních adres osob (na kartě "​Smlouva"​ daného účastníka STS, případně pomocí tlačítka "​Upravit adresu"​ v detailu čísla). + 
-  ​* ​[TR4996] Doplněno hledání podle telefonního čísla v ústřední administraci STS. +<faicon fa fa-cogs> ​[TR5012] Systém již blokuje generování "​prázdných"​ požadavků na změny STS a byly zkontrolovány i všechny rozpracované původní objednávky,​ které tuto chybu mohly způsobovat. 
-  ​* ​[TR4997] Ústřední admin STS může provádat úpravy služeb, aniž by došlo k zaslání požadavku na provedení změny na TM. Funkce slouží k úpravám nastavení služeb v případě, že TM zamítne nějakou změnu, nebo provede nějakou další změnu nad rámec požadavku (je-li ve prospěch uživatele). + 
-  ​* ​[TR4995] Rozšířen obecný systém validačních hlášek, aby mohly obsahovat i dynamické hodnoty vkládané ze systému. +<faicon fa fa-cogs> ​[TR5043] Při změnách služeb STS se zachovává datum platnosti závazku HIT (pokud u čísla existuje). 
-  * + 
 +<faicon fa fa-cogs> ​[TR5001] Administrátor STS může provádět změny fakturačních adres osob (na kartě "​Smlouva"​ daného účastníka STS, případně pomocí tlačítka "​Upravit adresu"​ v detailu čísla). 
 + 
 +<faicon fa fa-cogs> ​[TR4996] Doplněno hledání podle telefonního čísla v ústřední administraci STS. 
 + 
 +<faicon fa fa-cogs> ​[TR4997] Ústřední admin STS může provádat úpravy služeb, aniž by došlo k zaslání požadavku na provedení změny na TM. Funkce slouží k úpravám nastavení služeb v případě, že TM zamítne nějakou změnu, nebo provede nějakou další změnu nad rámec požadavku (je-li ve prospěch uživatele). 
 + 
 +<faicon fa fa-cogs> ​[TR4995] Rozšířen obecný systém validačních hlášek, aby mohly obsahovat i dynamické hodnoty vkládané ze systému.
skautis/nove-verze/4-6.txt · Poslední úprava: 02.05.2018 14:53 (upraveno mimo DokuWiki)