Nápověda

skautské on-line projekty

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


skautis:nove-verze:4-5-1

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

skautis:nove-verze:4-5-1 [02.05.2018 14:53] (aktuální)
Řádek 1: Řádek 1:
 +====== skautIS (verze 4.5.1) ======
 +<faicon fa fa-calendar-check-o>​ do provozu nasazeno: 6. 9. 2011 v 22:18 \\
 +<faicon fa fa-code-fork>​ **číslo verze: 4.5.1.37749**
 +
 +=== Význam ikon v change logu: ===
 +
 +// <faicon fa fa-plus-square fa-blue> Nově přidaná funkce <faicon fa fa-check-square fa-green>​ Vylepšení či změna funkčnosti <faicon fa fa-bug> Oprava chyby <faicon fa fa-exclamation-circle fa-red> Upozornění (funkce zatím není veřejně dostupná) <faicon fa fa-question-circle fa-orange>​ Testování (funkce může být změněna či v budoucnu odebrána) <faicon fa fa-info-circle fa-blue> Informace o termínu (dodatečného nasazení této funkce) //
 +
 +====vylepšení:​====
 +<faicon fa fa-plus-square fa-blue>​[TR4994] Zamezeno založení dvou objednávek se stejným telefonním číslem a při takové snaze zobrazení upozornění,​ co dál dělat.
 +
 +<faicon fa fa-plus-square fa-blue>​[TR4986] Přidány nové doplňkové služby STS (zamezení hlášky o operátorovi,​ blokovat hlasové služby - pro datové tarify)
 +
 +<faicon fa fa-plus-square fa-blue>​[TR4885] Přidání naová zpráva IZS "​Potvrzení podání žádosti osoby o vstup do STS", která obsahuje i odkazy na smlouvu s podmínkami STS pro osobu apod.
 +
 +<faicon fa fa-plus-square fa-blue>​[TR4990] Při podávání žádosti OJ o vstup do STS se kontroluje, zda má vybraná PO uvedeny kontakty "​E-mail (hlavní)"​ a "​Telefon/​mobil (hlavní)"​
 +
 +<faicon fa fa-plus-square fa-blue>​[TR4989] Pokud osoba žádá o změnu služeb a reálně žádnou službu nezmění, systém ji nedovolí takovou "​prázdnou"​ změnu udělat a na skutečnost ji upozorní.
 +
 +<faicon fa fa-plus-square fa-blue>​[TR4989] Upraveny názvy stavů zpracovávání požadavků STS, aby bylo jasné, kdy to čeká na schválení PO jednotky a kdy na schválení ústředním adminem STS.
 +
 +====opravy:​====
 +<faicon fa fa-bug> [TR4988] V detailu telefonního čísla se nezobrazovaly informace o datovém zvýhodnění a typu roamingu
 +
 +<faicon fa fa-bug> [TR4993] Opraveno IČ a obchodní název TDC v PDF objednávkách,​ dohodách o převod a smlouvách na prodloužení HIT
 +
 +<faicon fa fa-bug> [TR4992] Doplněna adresa a kontaktní údaje na osobu pro doručení nové SIM karty do PDF objednávky služeb pro TM.
 +
 +<faicon fa fa-bug> [TR4989] Při požadavcích na změny se v přehledech stavů PO a ADMIN-STS objevuje jen žádost čekající na schválení a ne i duplicitní záznam s původním nastavením služeb, který je zatím aktivní, dokud nebude schválena či zamítnuta požadovaná změna.
 +
 +<faicon fa fa-bug> [TR5034] Opravena chyba v IZS informující o provedení požadovaných změn služeb TM; nyní se zobrazuje nové nastavení všech služeb. (nasazeno: 11.9.2011)
  
skautis/nove-verze/4-5-1.txt · Poslední úprava: 02.05.2018 14:53 (upraveno mimo DokuWiki)