skautis:nove-verze:4-3-1

skautIS (verze 4.3.1)

do provozu nasazeno: 30. 06. 2011 v 00:20
číslo verze: 4.3.1

Význam ikon v change logu:

nové funkce:

[TR4682] Formulář pro změnu zapomenutého hesla i formulář pro registraci nového uživatele je včetně designu kompletně přemístěn do přihlašovací stránky skautISu.

[TR4682] Při registraci nového uživatele se nově povinně zadává datum narození i pohlaví osoby.

[TR4772] Osoby, které dosud nemají svůj účet ve skautISu napojen na reálnou osobu v registraci, jsou na tuto skutečnost upozorňovány na základní stránce uživatele se zprávami a nabízí se jim stále odkaz na instrukce, jak si nechat účet propojit vedoucím oddílu/střediska.

Systémová úprava:

[TR4685] Přidány nové funkce webových služeb pro aktualizaci základních údajů osoby bez nutnosti zadávání RČ (pro dosud nepropojené osoby s registrací)

skautis/nove-verze/4-3-1.txt · Poslední úprava: 02.05.2018 14:53 autor: 127.0.0.1