skautis:nove-verze:3-2

skautIS (verze 3.2.0)

do provozu nasazeno: 18.11.2010 v 23.00
číslo verze: 3.2.0.30810

Význam ikon v change logu:

vylepšení:

vylepšeny možnosti vyhledávání sněmů - základní zobrazení je nyní „budoucí sněmy týkající se mě a mé osoby“

nové možnosti vyhledání sněmů podřízených jednotek (pro role na okresech, krajích a ústředí)

ve sněmech je nově tlačítko „Přehled podřízených jednotek (PDF)“ zobrazováno i na záložce „Podřízené jednotky“

tlačítko pro přidělení funkcí zvoleným osobám na sněmu se zobrazí až po ukončení sněmu (dříve nemohou být osoby označeny za zvolené)

opravy:

opraveny všechny exporty pro vyšší sněmy, aby obsahovaly správné hlavičky

opravena verze exportu zprávy kandidátní komise pro vyšší sněmy

umožněno ukládání větších příloh - zápisů ze sněmů - až do velikosti cca 8MB a s dobou nahrávání max. cca 5 minut

vymazány všechny duplicitně zadané sněmy

vymazány i role uživatelů v těchto vymazaných duplicitních sněmech (nasazeno až 26.11.2010)

opravena chyba, která umožňovala duplicitní zadání sněmu ve stejném termínu

při přidělení funkcí zvoleným osobám ze sněmu se správně přiřadí nové funkce a ukončí jedinečné

opravena chyba, kdy byly za delegáty vyšších sněmů chybně označeni jmenovaní činovníci a naopak nebyli označeni vedoucí příslušných podřízených jednotek (nyní je to již uvedeno do souladu s řádem)

opravena chyba v rozesílání zprávy IZS o zrušení organizační jednotky

skautis/nove-verze/3-2.txt · Poslední úprava: 02.05.2018 14:53 autor: 127.0.0.1