skautis:nove-verze:2-3-3

skautIS (verze 2.3.3)

do provozu nasazeno: 6.8.2010 v 14.20
číslo verze: 2.3.3.22728 (mimořádná aktualizace)

Význam ikon v change logu:

Nové funkce

•rozšířeny anonymní webové služby o možnost získání rovnou všech dat i podřízených jednotkek (WS: OccupationAll a AdvertisingSummary; parametr: IncludeChildUnits) •anonymní webová náborová služba AdvertisingSummary umožňuje vyhledávat i údaje kluboven v požadované vzdálenosti od nějakého bodu (GpsLatitude, GpsLongitude, Distance (v metrech))

Vylepšení

•lze editovat barvy vodních skautů u již existujícího zaměření (nové tlačítko „Editovat barvy“) •pokud znovu načítána stejná stránka (např. při editaci dat v tabulce), při aktualizaci se stránka vrátí na stejné místo (pamatuje se pozice scrollbaru) •informace z řádů Junáka k nucené správě a likvidaci jednotek jsou vidět i při editaci záznamů

Opravy

•nový - přehlednější - design zadávání nemovitosti je jak při editaci, tak i při zakládání nové nemovitosti

skautis/nove-verze/2-3-3.1514882583.txt.gz · Poslední úprava: 02.05.2018 14:43 (upraveno mimo DokuWiki)