skautis:nove-verze:2-0-2

skautIS (verze 2.0.2)

do provozu nasazeno: 7.4.2010 v 17.00
číslo verze: 2.0.2.27804 (mimořádná aktualizace)

Význam ikon v change logu:

Vylepšení

skautIS nedovolí založit hospodářský výkaz na špatný rok (aktuální či budoucí) a při pokusu o to, zobrazí vysvětlující informační hlášku

informace o nedoručitelnosti skautských časopisu se e-mailem nově zasílají i administrátorům/vedoucím daného oddílu (nejen tiskovému zpravodaji střediska)

změna fontu a velikosti písma u bezpečnostního kódu osoby (záložka „pozice a role ve skautISu)

Opravy

opravena kritická chyba umožňující administrátorovi nižší jednotky odstranit roli osobě ve vyšší jednotce (chyba neměla vliv na bezpečnost!)

skautis/nove-verze/2-0-2.txt · Poslední úprava: 02.05.2018 14:53 autor: 127.0.0.1