skautis:nove-verze:13-7

skautIS (verze 13.7)

do provozu nasazeno: 08.06.2021 22:39
číslo verze: 13.7

Význam ikon v change logu:

Nové funkce

(TR59399) VzA: Komise ČZ - Je možné vytvořit libovolnou skupinu, která bude kontrolována v rámci zkoušky k ČZ.

(TR59489) VzA: Přidání člena týmu zasláním pozvánky - je možné pozvat členy do týmu odesláním pozvánky a následné přijetí.

Vylepšení a změny

(TR59347) Tábory - Osoba, která má titul MDDr. splňuje kvalifikaci na zdravotníka akce. Není třeba zadávat poznámku.

(TR59065, TR60242) Jednotky - Vylepšeno zobrazování zaměření (vodní/náboženská výchova) u jednotek jak v tabulce, tak při přidávání nového či editace existujícího zaměření.

(TR60006) Osoby - Doplněny nové informace a vylepšen vzhled stránek souvisejících s kvalifikacemi osoby (nahrání skenu a hlášení chyby v kvalifikaci, přidání a úprava historické kvalifikace).

(TR59551) Design UI/UX - Změna pořadí prvků při hledání vzdělávací akce. Úprava chování v případě výběru skupiny a Typu akce.

(TR59968) Design UI/UX - Změna UI v administraci převodu osob.

(TR59542) Design a UI/UX - Zpřehlednění stránky Vedení akce, na stránce je možné v komponentě vyhledávat osoby již ze zadaných členů týmu.

(TR59491) VzA - V exportu přihlášených účastníků se nově zobrazuje i korespondenční adresa.

(TR59546) VzA - Přidána kontrola. Přihlašování na VzA nemůže začít dřív než je konec.

(TR59487) VzA - Přidána možnost náhledu na přihlášku k VzA před spuštěním přihlašování.

(TR59039) Majetek - Přidání sloupce „vyřazeno“ a výchozí zobrazování nastaveno na položky, které nejsou vyřazeny.

(TR59747) Kvalifikace - U jednotlivých typů kvalifikací se dá v rámci nastavení skautISu označit, které se případně mají zveřejňovat u osob (členů lektorského týmu) v databázi vzdělávacích akcí.

(TR58896) VzA - Upravení rozesílání zpráv o nedokončenéhlášenky.

Opravy

(TR59375) VzA - V roli vedoucího VzA je možné správně zobrazit u instruktorů a osob údaje, bez ohledu na to zda je má či nemá osoba zveřejněna ve Skautském adresáři pro každého.

(TR59571) VzA - Opraveno zobrazení správně vypočítaného celkového počtu dní vzdělávací akce v rámci API pro databázi vzdělávacích akcí.

(TR59040) Majetek - Soupis majetku špatně zobrazoval i položky, které již měli být vyřazeny.

(TR59143) Majetek - Při mazání tagu nebylo jasné, proč v některých případech nedochází ke smazání. Nově byla přidána hláška, že tag je používán.

(TR58897) VzA/Dotace - Zpráva o vyplnění skutečné účasti byla rozesílána špatně i na termíny, které byli deaktivovány.

(TR60213) Jednotky - Oprava chyby znemožňující uložit změnu oddílových barev vodních skautů.

(TR59906) VzA - Příloha dekretu Kapitánské zkoušky neobsahovala správný prefix KVT.

(TR60038) VzA - U akreditovaného ZZA nebylo možné požádat o dekrety.

(TR60301) VzA - Do dekretu KVT se nenačítala osoba garanta pokud bylo zadáno datum platnosti do.

(TR59335) Dotace - V ústředí tabulce nedocházelo k zobrazování některých záloh.

(TR60396) (10.6.2021) STS - Opravena chyba v nezobrazování ceníku STS některým členům organizace, nyní si ceník může zobrazit každý člen bez ohledu na to, zda v STS už je, nebo zatím není.

Systémové úpravy

(TR57319) E-přihlášky - Neplatné e-přihlášky a aktualizace údajů zaznamenávali chyby v logu

(TR57320) Jednotky - Při zakládání funkce občas docházelo k logování chyby.

skautis/nove-verze/13-7.txt · Poslední úprava: 10.06.2021 12:35 autor: Ondřej Peřina - Jerry