Nápověda

skautské on-line projekty

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


skautis:nove-verze:12-4

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
skautis:nove-verze:12-4 [15.05.2019 13:57]
Ondřej Peřina - Jerry [Vylepšení a změny]
skautis:nove-verze:12-4 [31.05.2019 12:53] (aktuální)
Ondřej Peřina - Jerry [Vylepšení a změny]
Řádek 52: Řádek 52:
 <faicon fa fa-check-square fa-green>​ (TR43471) **Uživatel:​** Stránka propojení uživatelského účtu prošla úpravou vzhledu tak, aby uživatel získal větší jistotu o tom, co se při a po propojení účtu stane a jak má během tohoto procesu postupovat. <faicon fa fa-check-square fa-green>​ (TR43471) **Uživatel:​** Stránka propojení uživatelského účtu prošla úpravou vzhledu tak, aby uživatel získal větší jistotu o tom, co se při a po propojení účtu stane a jak má během tohoto procesu postupovat.
  
-<faicon fa fa-check-square fa-green>​ (TR40357) **Dokumentové ​uložiště:** V rámci dokumentového uložiště skautISu došlo k rozšíření akcí pro práci s dokumenty, přístupu k nim a oprávněním pro jejich mazání.+<faicon fa fa-check-square fa-green>​ (TR40357) **Dokumentové ​úložiště:** V rámci dokumentového uložiště skautISu došlo k rozšíření akcí pro práci s dokumenty, přístupu k nim a oprávněním pro jejich mazání.
  
 <faicon fa fa-check-square fa-green>​ (TR42513) **Skautská energie:** Došlo ke kompletní změně formulářů dohody o zastupování pro osoby i firmy z důvodu vyhovění předpisům GDPR a změnou spojenou se změnou názvu zprostředkovatelské společnosti (převod práv na dceřinou firmu). <faicon fa fa-check-square fa-green>​ (TR42513) **Skautská energie:** Došlo ke kompletní změně formulářů dohody o zastupování pro osoby i firmy z důvodu vyhovění předpisům GDPR a změnou spojenou se změnou názvu zprostředkovatelské společnosti (převod práv na dceřinou firmu).
Řádek 83: Řádek 83:
  
 <faicon fa fa-check-square fa-green>​ (TR46610) <faicon fa fa-info-circle fa-blue> (15.5.2019) **Systém:​** Zavedli jsme prioritní serverovou službu, která nezávisle na ostatních agendách skautISu dokáže zasílat klíčové zprávy ze skautISu. Využívá se např. při posílání zprávy pro změnu zapomenutého hesla, aktivaci účtu či 2FA kódu v e-mailu. Tyto zprávy tak jsou doručeny přibližně do jedné minuty (systém je umí posílat do 5 sekund). <faicon fa fa-check-square fa-green>​ (TR46610) <faicon fa fa-info-circle fa-blue> (15.5.2019) **Systém:​** Zavedli jsme prioritní serverovou službu, která nezávisle na ostatních agendách skautISu dokáže zasílat klíčové zprávy ze skautISu. Využívá se např. při posílání zprávy pro změnu zapomenutého hesla, aktivaci účtu či 2FA kódu v e-mailu. Tyto zprávy tak jsou doručeny přibližně do jedné minuty (systém je umí posílat do 5 sekund).
 +
 +<faicon fa fa-check-square fa-green>​ (TR46975) <faicon fa fa-info-circle fa-blue> (31.5.2019) **2FA:** Vylepšili jsme informační hlášku na stránce při vynuceném zapínání 2FA přihlašování - nově obsahuje doporučení mobilní aplikace, odkazy pro stažení autentifikační aplikace a srozumitelnější objasnění problematiky i další odkaz do nápovědy s podrobnostmi.
  
  
skautis/nove-verze/12-4.txt · Poslední úprava: 31.05.2019 12:53 autor: Ondřej Peřina - Jerry