skautis:nove-verze:1-6

skautIS (verze 1.6)

do provozu nasazeno: 6.1.2010 v 13.00
číslo verze: 1.6.0.41927

Význam ikon v change logu:

Nové funkce

Přehled odevzdání registrace podřízených jednotek (dostupné na kartě „Registrace“ jednotky novým tlačítkem „Podřízené jednotky“) - přehledná tabulka se seznamem všech přímo podřízených jednotek a informací o stavu odevzdání registrace; tabulka obsahuje přímý odkaz na registraci dané podřízené jednotky (kde ji lze třeb převzít či s ní jinak pracovat); tabulka také obsahuje seznam všech komentářů, které byly k registraci napsány (je tam možné pohodlně zkontrolovat, jak byly výjimky a upozornění podřízenou jednotkou okomentovány)

Dočasně povolena editace historických údajů (platí pouze pro role „Vedoucí/administrátor jednotky“); historické funkce osob (ze záložky „Funkce“ u dané jednotky); historické kvalifikace osob (ze záložky „Funkce a kvalifikace“ na stránce konkrétní osoby); přidávání historických funkcí a kvalifikaci lze speciálními tlačítky „Přidat historickou funkci“ a „Přidat historickou kvalifikaci“; všechny funkce a kvalifikace lze také „historicky“ upravovat kliknutím na „upravit historii“ v tabulce s příslušným přehledem (zde se neprovádí kontrola zadaných termínů a je zde možné odstranit chybné či duplicitní údaje); nové funkce a kvalifikace zadávejte klasicky pomocí běžných tlačítek „Přidat“

Jednoduchý export členů jednotky do CSV (lze otevřít v poznámkovém bloku, či Excelu apod.; seznam sloupců ve vygenerovaném souboru se mění podle oprávnění uživatele - dle role, ve které uživatel pracuje) - na záložce „Členové“ u liboolné jednotky je možné tlačítkem „Exportovat“ vytvořit jednoduchý seznam členů; do seznamu se vkládají nejdůležitější informace o členech; tedy například adresa, funkce, kontakt apod.; pokud uživatel nemá dostatečné oprávnění na zobrazení příslušného údaje o osobě, v exportovaném seznamu se mu údaj nezobrazí

Zobrazování historických údajů - nově je možné filtrem odškrtnout zobrazení pouze platných záznamů a kliknutím na tlačítko si tak zobrazit i historické údaje (bankovní účty, zaměření jednotky, funkce (z pohledu osoby i jednotky), členství osoby, kvalifikace (již dříve šlo zobrazovat historii a i nadále lze), podřízené jednotky, členové jednotky, objednané časopisy osoby, nabídky činností)

Opravy

opraveno převádění členů pomocí RČ a bezpečnostního kódu do jiné jednotky, pokud má osoba dosud někde platné členství

opraveno správné zobrazování tlačítek u minulých let registrace

opravena práce z nemovitostmi - již je možné editovat existující klubovny i když je na stejné adrese uvedeno několik „stejných“ základen

Systémové úpravy

úpravy v textech e-mailů

změny v generování časopisů

přidána nová oprávnění pro editaci historických údajů u jednotky a osoby

další systémová vylepšení a opravy…

skautis/nove-verze/1-6.txt · Poslední úprava: 02.05.2018 14:53 autor: 127.0.0.1