skautis:kvalita:zalozeni-kvalita

Založení hodnocení kvality

Vybereme v menu: Kvalita » Hodnocení

Pro založení nového hodnocení či editaci rozpracované hodnocení je důležité mít roli „vedoucí/admin” oddílu nebo „aktivní činovník” (pro individuální hodnocení). Vedoucí může založit společné i individuální hodnocení. Aktivní činovník pouze individuální.

Jaká hodnocení založit:

• Nové hodnocení - hlavní hodnocení jednotky nebo akce, které při společné diskuzi vyplňuje společně celý tým/rada jednotky či akce. Tento typ hodnocení může založit a souhrnně vyplnit uživatel v roli vedoucí/admin jednotky či vedoucí vzdělávací akce.
  • Nové individuální hodnocení - slouží k předvyplnění daného hodnocení jednotky či akce pro jednotlivce, jako individuální vstup osob pro následné společné vyplnění celkového hodnocení kvality; individuální hodnocení kvality vyplňuje každý sám a tyto odpovědi pak lze anonymně (bez znalosti toho, kdo jak odpovídal) načíst do společného hodnocení; pro vyplnění je potřeba role aktivního činovníka, člena týmu vzdělávací akce či role hodnotitele kvality.

Hodnocení kvality | Uzavření hodnocení

skautis/kvalita/zalozeni-kvalita.txt · Poslední úprava: 02.05.2018 14:53 autor: 127.0.0.1