skautis:kvalita:vyhodnoceni:doporucene_akce

Doporučené akce

» Záložka: Doporučené akce ke zlepšení

Výstupem hodnocení je i seznam doporučení (konkrétních akcí nebo úkolů), která by měla jednotka udělat pro své zlepšení. Doporučená akce (někdy ji říkáme také posun) odpovídá vždy zlepšení v jednom kritériu z jedné konkrétní úrovně, např. dobré, na nejbližší vyšší, tedy v našem příkladě na hodně dobrou úroveň. Z doporučených akcí jsou pak nejdůležitější ty, které odpovídají kritériím s největší váhou a s nejslabším hodnocením. V systému výstup vypadá jako seznam doporučení (posunů) setříděný v určitém pořadí podle váhy posunu a zvoleného hodnocení. Samotný výstup pro jednotky je rozsahem na jednu stránku, na které je zobrazeno 10 nejdůležitějších posunů (doporučených akcí), a která jde snadno vytisknout. Další posuny je možné zobrazit a exportovat, ale nejsou hned na této stránce (aby délka výstupu nezahlcovala a lépe se s ní pracovalo).

Vyhodnocení | Meziroční srovnání

skautis/kvalita/vyhodnoceni/doporucene_akce.txt · Poslední úprava: 02.05.2018 14:53 autor: 127.0.0.1