skautis:jednotka

Jednotky a vše o nich

Ve skautISu se evidují informace o jednotkách všech úrovní - od družin oddílů až po ústředí. Část informací je společná pro všechny jednotky, část je specifická podle obhospodařované agendy (družiny nemají hospodářské výkazy, okresy a kraje nemají přímo registrované členy atd.).

Přehled agendy

Na jednotku odpovídající aktuálně vybrané roli vede odkaz Jednotky > Moje jednotka (případně též Moje > Moje jednotka). Pro snadnou navigaci mezi podřízenými a nadřízenými jednotkami pak slouží odkaz Strom jednotek. Strom jednotek se vždy aktualizuje podle aktuálně vybrané jednotky, takže po přechodu z okresu na středisko se jako podřízené jednotky zobrazí oddíly.

Jednotky > Moje jednotka Strom jednotek

skautis/jednotka.1540467573.txt.gz · Poslední úprava: 25.10.2018 11:39 autor: David Tureček - Dave