skautis:jednotka:nemovitosti

Nemovitosti a základny

Stránka je ve vývoji

Soubor nemovitostí je buď jedna nemovitost nebo více nemovitostí, které logicky patří k sobě. Například skautská základna se třemi pozemky v okolí jsou čtyři nemovitosti spojené pod jeden logický celek s jedním názvem. Jednotlivé nemovitosti pak mohou mít uvedeny různé způsoby užití jednotlivými jednotkami. Mohou zde být i vedeny nemovitosti, které nejsou ve vlastnictví Junáka a jsou pouze jednotkami používány. V případě, že soubor nemovitostí vlastní více jednotek dohromady, je potřeba domluvit, jednu, která se bude uvedené informace spravovat.

Způsoby použití

Nábory

Pokud chcete přidat nábor k vaší jednotce, jen nejprve nutné mít založenou nemovitost aby se vědělo kde se vaše klubovna nachází. Pokud nebudete mít zadanou vaši nemovitost v náborech, nebudou vaše informace propsány na www.skaut.cz a ani další stránky.

Smazání nemovitosti

Rozhodnete li se nemovitost smazat, je nutné počkat na schválení nějako ústřední rolí. Proto mazání používejte jako poslední možnost, kdy chcete nemovitost opravdu zrušit.

skautis/jednotka/nemovitosti.1535365386.txt.gz · Poslední úprava: 27.08.2018 10:23 autor: David Tureček - Dave