skautis:jednotka:nemovitosti:stredisko

Založení nemovitosti střediskem

Chcete-li nabídnout oddílům ve středisku aby si mohli vaši klubovnu přidat ke své jednotce. Je nejprve nutné založit klubovnu na středisku. Je zapotřebí mít roli vedoucí/admin střediska nebo správce nemovitostí.

• Jméno vaší nemovitosti, které se zobrazí v databázi základen
  • Adresu a GPS souřadnice zadávejte jako u táborů.
  • Pokud vložíte správnou adresu, po uložení získáte odkaz na katastr nemovitostí, kde můžete dohledat další informace které následně zadáte do položky katastru nemovitostí

Informace k půjčování

• Co všechno se dá uvést k nemovitosti
  • Čím přesnější údaje budou tím, je větší šance, že si vaši nemovitost někdo vybere

• Web může sloužit k rezervaci základny nebo k popisu všech informací o chatě.
  • Fotografie nemovitostí zvyšují atraktivitu a o vaši základnu.
  • V tomto okně udáváte informace o celém souboru nemovitostí.

Charakteristika nemovitosti

• Tato oblast je volitelná
  • Čím více informací vyplníte tím lehčí bude pro zájemce si vybrat z nabídky nemovitostí.
  • Všechny informace se zobrazí i v databázi základen

Doplňující informace

• Informace, které chcete mít přehledně na jednom místě aby nebylo nutné hledat na více místech

Údaje o první nemovitosti

• Název se bude zobrazovat jak ve skautISu tak v databázi základen
  • Majetkový vztah je povinné uvést, zda je základna vaše nebo jste v podnájmu
  • Skautská energie je jedním z benefitů, díky kterému může i vaše středisko šetřit peníze
  • Fotografie nemovitosti se zobrazí u nemovitosti na křižovatce

Katastr nemovitosti

Ke každé nemovitosti je nově možné uložit odkaz získaný z GPS souřadnice konkrétní nemovitosti. Prostřednictvím odkazu se lze dostat na detail nemovitosti v katastru nemovitostí.

Správce nemovitosti

Správci souboru nemovitostí automaticky získávají pracovní roli „Správce nemovitosti“ pro jednotku vlastnící tento soubor nemovitostí. V roli pak mohou číst a měnit údaje o souboru nemovitostí této jednotky. Správce také dostává všechny informační zprávy o změnách daného souboru nemovitostí.

Nemovitosti | Přidání klubovny k oddílu

skautis/jednotka/nemovitosti/stredisko.txt · Poslední úprava: 04.01.2022 13:13 autor: Jindřiška Voltrová