skautis:jednotka:nemovitosti:oddil

Založení nemovitosti u oddílu

• U oddílu jako samotného nemůžete založit nemovitost. Nemovitosti může vlastnit pouze středisko. Vždy je tedy nutné mít založenou nemovitost u střediska.
  • Pokud chcete aby váš oddíl byl na www.skaut.cz k nalezení, je zapotřebí, mít uloženou u oddílu klubovnu v náborových informacích.
  • Při náhledu do veřejných údajů si můžete zkontrolovat, jaké informace o vaší klubovně jsou k dispozici.

Objekty užívané jednotkou

• Jedná se většinou o nemovitosti ve správě vašeho střediska
  • Pokud zveřejněno „ANO“ je možné najít vaši klubovnu na skaut.cz,mapy.cz,google maps

Přidání pouze klubovny

• Pokud přidáváte pouze klubovnu, je důležité nezapomenout na rozhodnutí, zda chcete mít klubovnu zveřejněnou v mapách nebo ne.

Nabízet k zapůjčení

Pokud chcete nabízet klubovnu k zapůjčení tak název a kapacita jsou povinná pole. Následující informace jsou na vás, co chcete případným zájemcům sdělit.

Nemovitosti | Nemovitost na středisku | Úprava nemovitosti

skautis/jednotka/nemovitosti/oddil.txt · Poslední úprava: 01.10.2018 10:17 autor: David Tureček - Dave