skautis:jednotka:nabory

Nábory

Stránka slouží k zadání veřejných náborových informací, primárně se vyplňuje na úrovni oddílů a družin. Pokud je uživatel přihlášen ve správné roli (typicky vedoucí/admin dané jednotky), je možné údaje přidávat, upravovat či mazat.

Poznámka

Do poznámky je možné uvést libovolnou nestrukturovanou informaci, kterou chce jednotka zveřejnit. Editace se zahájí kliknutím na tlačítko Upravit, poznámka je uložena po kliknutí na tlačítko Uložit, změny se zahodí po kliknutí na tlačítko Storno.

Termíny schůzek

U jednotky je možné evidovat termíny schůzek. Formulář pro zadání nového termínu se zobrazí po kliknutí na tlačítko Přidat, stejný formulář s již předvyplněnými údaji se zobrazí pokud se u existujícího termínu klikne na tlačítko Upravit.

Kromě informace o čase schůzky je možné vybrat, ve které klubovně schůzka probíhá. Klubovny se přidávají v sekci nemovitosti a základny. K vytvoření či úpravě termínu dojde po kliknutí na tlačítko Uložit, změny se zahodí po kliknutí na tlačítko Storno.

Již existující termín je také možné odstranit kliknutím na tlačítko Smazat v příslušném řádku tabulky.

Náborové kategorie

Kromě termínů schůzek je možné specifikovat, jakých věkových kategorií se nábory týkají. Tato informace se použije pro filtrování nabídek na webech, které s náborovými informacemi pracují. Takto například vypadá vyhledávání na webu skaut.cz po přidání nebo úpravě náborových informací je nutné počkat do druhého dne. Aktualizace se provádí vždy v noci, nečekejte tedy okamžitou změnu v mapě.

Formulář pro zadání nové kategorie se zobrazí po kliknutí na tlačítko Přidat, stejný formulář s již předvyplněnými údaji se zobrazí pokud se u existující kategorie klikne na tlačítko Upravit.

Kromě informace o věku a pohlaví zájemců je možné vybrat, na které z dříve vytvořených schůzek se daná věková kategorie schází. K vytvoření či úpravě kategorie dojde po kliknutí na tlačítko Uložit, změny se zahodí po kliknutí na tlačítko Storno.

Již existující kategorii je také možné odstranit kliknutím na tlačítko Smazat v příslušném řádku tabulky.

skautis/jednotka/nabory.txt · Poslední úprava: 18.09.2019 06:36 autor: David Tureček - Dave