skautis:jednotka:clenske-karty

Členské karty

Jsou benefitem pro členy a každý člen má nárok na členskou kartu.

Nárok na studentskou variantu členské karty se automaticky vyhodnocuje dle věku osoby (cca 15 až 30 let) a na základě správně zadaných údajů o škole a vloženém platném potvrzení o studiu.

Chcete-li zařídit členskou kartu

Je nezbytné mít nejprve zadanou ve skautISu fotografii. Bez fotografie není možné vůbec o členskou kartu požádat. Fotografie se zadává v základních údajích osoby.

Vyhodnocování nároku

Dle věku se dělí karty na dva druhy klasik a student

Příznak karty zda je autorizována a zaplacena si mění středisko ručně. Nejedná se o automatickou funkci skautISu

Studentská karta (14-30)

Pokud SkautIS vyhodnotí, že jste v této skupině, která má nárok na studentskou variantu. Nabízí možnost vložit školu, město a potvrzení o studiu. Pokud jste v kategorii, kdy máte věk na studentskou kartu ale již nestudujete, tak pouze údaje nevyplňujete.

Omezení je, že platí pouze na jeden rok.

Klasik (0-14; 30+)

Kartu klasik, můžete získat tím, že nahrajete fotografii a následně požádáte o vydání. SkautIS sám zkontroloval, zda máte na kartu nárok a proto není třeba dělat další úpravy a kartu jen obědnat.

skautis/jednotka/clenske-karty.1570087174.txt.gz · Poslední úprava: 03.10.2019 07:19 autor: David Tureček - Dave