skautis:jednotka:clenove:pridani-clena

Na stránce se právě pracuje.

Přidání osoby

Nová osoba

• Vyberete přidat dalšího člena
  • Vyplňte všechny povinné údaje osoby (jednoduše je opisujete přímo z přihlášky), zároveň můžete zadat i část volitelných údajů jako např. přezdívku.

Zadáte adresu

• Vložíte adresu
  • Našeptávač vám radí jaké adresy existují

Přidání přihlášky a souhlasů

• Proveďte zaškrtnutí souhlasů přesně podle toho, jak jsou uvedeny na přihlášce, kterou jste obdrželi od člena resp. jeho zákonného zástupce. (Pokud by náhodou později došlo k oficiálnímu odvolání některého souhlasu, budete moci tyto souhlasy upravit u dané osoby na záložce „Členství a registrace“.)
  • Vložíte naskenovanou přihlášku. (To můžete případně učinit i kdykoliv později přímo u osoby na její záložce „Členství a registrace“. Je však vhodné si práci ulehčit a pokud chcete mít přihlášky ve skautISu kompletně, tak je ukládat ihned při zadávání nováčka do oddílu.)

Druh členství

• Zadáte o jakou výchovnou kategorii se jedná
  • A jaké členství (řádné, hostování, nečlen případně čestné)
  • SkautIS vám sám radí podle věku