skautis:jednotka:casopisy

Na stránce se pracuje

Časopisy

Všichni členové Junáka mají v rámci členství v organizaci právo na svůj časopis dle příslušnosti k věkové kategorii, do které spadají. Celková nabídka skautských časopisů čítá šest titulů vycházejících přibližně s dvouměsíční periodicitou.

Přidání časopisu

Nárok na časopis má každý registrovaný člen v kategorii s časopisem. Nováčci, kteří začali chodit do skautu a jsou zadaní ve skautISu, mají do první registrace všechna čísla časopisů zdarma. Následně podle registrační kategorie.

Skauting

Nárok na časopis Skauting mají všichni činovníci, kteří vykonávají jsou ve skautISu zapsáni ve činovnické funkci. Automaticky tedy dostávají skauting: vedoucí oddílu, zástupci, vedoucí střediske a další činovníci VOJ dále máte možnost v každém oddíle přidělit 2× skauting komukoliv a v rámci střediska 3×

Jak na přidání a úpravu časopisů

• Osobě - individuální nastavení časopisu u osoby, výtisky, dodání