skautis:jednotka:casopisy:osoby

Nastavení časopisu u osoby

Je možné přímo u osoby na záložce Časopisy v roli vedoucí/admin jednotky. Dále si to může upravovat každý uživatel sám, pokud má propojený účet ve skautISu.

1. Zobrazím požadovanou osobu
  2. Zvolím záložku Časopisy
  3. Přidání/úprava časopisu
    1. Vyberu tlačítko Přidat časopis
    2. Vyberu tlačítko Upravit
  4. Vyberu časopis, který osoba chce nebo na který provádím změnu
  5. Zvolím Upravit
  6. Vyberu požadovaný časopis
  7. Uložit

Nezobrazuje se vám modré tlačítko přidat časopis?

Problém je, že osoba v loňském roce nebyla registrována (v případě registrace do roku 2023 možná nebyla v kategorii s časopisem). Nebo je uplný nováček. Tato možnost přidat časopis se zobrazí až po odevzdání registrace. Není třeba čekat převzetí OJ.

Výběr časopisu

Je možné vybrat z celkem 5 časopisů, které se vydávají. Přílohu Skauting mají automaticky někteří činovníci ve funkcích. Přehled nároku na přílohu zdarma najdete v tomto článku.

Výtisky určené k dodání

Přehled časopisů a letáků, které dostanete v další rozesílce.

Dodané výtisky

U každé osoby můžete nají přehled dodaných časopisů a informaci, která jednotka časopis objednává.

Časopisy

skautis/jednotka/casopisy/osoby.txt · Poslední úprava: 14.12.2023 08:45 autor: Veronika Cupalová - Veve