skautis:jednotka:casopisy:jednotka

Přidání časopisu od jednotky

Automatická změna časopisů

Časopis pro nováčky

Každý nováček oddílu (ve věku do 12 let) může obdržet ZDARMA balíček pro nováčka, jenž obsahuje zpravidla časopis dle jeho věkové kategorie (BenJáMína, Světýlko, nebo Skaut) s průvodním dopisem a základními informacemi o Junáku. Navíc bude v balíčku informační brožura pro rodiče. Balíček bude rozeslán spolu s nejbližší rozesílkou časopisů.

Časopis pro Benjamínky

Je možné nastavit buď rozeslání vedoucímu, který s dětmi pracuje, nebo všem na vlastní adresu. Důležité je, že tyto možnosti nelze kombinovat, že by část dětí dostávala v balíku a část na vlastní adresu. Doporučujeme, aby časopisy odebíral vždy vedoucí skupiny v jednom balíku pro všechny členy. Vedoucí časopisy benjamínkům rozdá, zrealizuje program, který si na základě vybrané rubriky připravil a po jeho skončení časopisy vybere a ponechá v klubovně. Děti dostanou časopis domů až po využití všech programů. V tomto případě ponechejte volbu typu rozesílky: „V balíku pro celou jednotku“. Volbu „Na vlastní adresu“ vyberte jen v případě, že v oddíle nepracujete s dětmi ve věku benjamínků jako se skupinou. Další informace lze nalézt na Skautské křižovatce.

Roverský začátek

Každý rok je zasílána brožura Roverský začátek všem, kteří se blíží do roverského věku nebo jen zaslání bylo v minulé rozesílce odloženo. Pokud chcete některým členům zaslání odložit nebo zrušit, můžete to provést níže. Na nastavení je 14 dní od rozeslání informačního emailu vedoucímu oddílu.

Magazín a informace pro rodiče

Přibližně dvakrát ročně je z ústředí rodičům mladších členů zasílán spolu s dětskými časopisy speciální informační magazín pro rodiče. Magazín obsahuje užitečné informace pro rodiče a je vhodné, pokud ho rodiče skutečně dostávají. Pokud však ze závažného důvodu nechcete, aby rodiče členů vašeho oddílu a družin tento informační materiál dostávali, můžete to níže nastavit.

Objednané časopisy

Vidíte celkový přehled časopisů. Které a jak odebíráte.

Hromadně upravit časopisy - následně můžete upravovat všem časopisy a jakmile budete mít úpravu dokončenou je potřeba to potvrdit Uložit všechny změny

Nezapomeň, pokud máš víc jak 50 členů v oddíle je třeba na další stránce nastavit zbývajícím členům časopis zvlášť.

skautis/jednotka/casopisy/jednotka.txt · Poslední úprava: 15.07.2019 13:49 autor: David Tureček - Dave