skautis:informacni-system

skautIS - informační systém

V nápovědě skautISu se můžete pohybovat dle oblastí agend, kterou v systému chcete řešit, nebo můžete využít přímých odkazů na nápovědu ze skautISu ke konkrétní stránce (pokud k dané stránce existuje specializovaná stránka nápovědy).

Celou nápovědu s týmem dobrovolníků postupně rozšiřujeme a doplňujeme, takže byste zde brzy měli najít návody ke všem podstatným agendám.

Hlavní oblasti nápovědy skautISu

Informace o funkcích a novinkách verzí skautISu

Pokud se zajímáte, jaká verze skautISu je aktuálně nasazena v běžném provozu a co která verze přinesla za nové funkce, opravy a vylepšení, stačí si prohlédnout podrobnou historii verzí.

Testovací skautIS

Jestliže si chcete vyzkoušet, jak která věc ve skautISu funguje, k čemu je dobrá která funkce, nebo jak se systémem pracovat, můžete bezstarostně využít testovací klon skautISu, který obsahuje zcela fiktivní data, která lze libovolně upravovat.

skautis/informacni-system.1493292008.txt.gz · Poslední úprava: 02.05.2018 14:42 (upraveno mimo DokuWiki)