skautis:informacni-system:uzivatel:zapomenute-heslo

SkautIS Zapomenuté heslo

Občas se to prostě stane a člověk zapomene, jaké heslo pro svůj účet vlastně měl nastavené. Není však nutné propadat trudomyslnosti, neboť i ve skautISu si můžete snadno a přitom bezpečně své heslo změnit.

Nesprávné heslo

Obnovení hesla

• Vložíte své uživatelské jméno (pokud jste zapomněli i to, kontaktujte vedoucího oddílu a ten ho může najít v záložce Účet a role ve skautISu
  • E-mail je nutné uvést ten, který je nastavený jako hlavní (pokud nevíte opět vám ho může sdělit vedoucí oddílu, najde jej v záložce kontakty)

Jděte do e-mailu

Pak už stačí jen otevřít vaši e-mailovou schránku a v ní během chvíle najdete zprávu ze skautISu, která slouží ke změně hesla. Ve zprávě klikněte na jedinečný odkaz, který vám již zobrazí formulář, do kterého zadáte nové heslo.

Uživatelský účet | Zablokování účtu | Dvoufázové ověření

skautis/informacni-system/uzivatel/zapomenute-heslo.txt · Poslední úprava: 27.12.2021 10:10 autor: David Tureček - Dave