skautis:informacni-system:uzivatel:zalozeni-uctu

Založení nového uživatelského účtu

Pokud ještě o uživatelských účtech ve skautISu nic nevíte, můžete se nejprve seznámit s tím, jak se dá uživatelský účet využít a jaké „úrovně ověření účtu“ existují - základní informace o uživatelských účtech ve skautISu.

1. krok: Úvodní (přihlašovací) stránka skautISu

Nejprve je nutné přejít na stránku skautISu - informačního systému Junáka: https://is.skaut.cz/ Zobrazí se vám přihlašovací stránka, kde kliknete na odkaz pro Založení nového uživatele.

2. krok: Vyplnění údajů o novém uživateli

Nyní je třeba vyplnit základní údaje o sobě. Heslo musí být alespoň 6 znaků dlouhé a musí obsahovat alespoň jednu číslici.

3. krok: Předání uživatelského jména a bezpečnostního kódu vedoucímu

A je to, váš účet je úspěšně založen! Nyní, pokud jste členem Junáka, kontaktujte tedy svého vedoucího a předejte mu své uživatelské jméno a bezpečnostní kód, který vám skautIS vygeneroval.

Uživatelské jméno a bezpečnostní kód si můžete zobrazit ve svých údajích ve skautISu. Stačí kliknout na svoje jméno a zobrazit si „Můj profil“. Poté najet na nápis „Další záložky“ a kliknout na záložku „Účet a role ve skautISu“. Nyní můžete poslat své uživatelské jméno a bezpečnostní kód svému vedoucímu.

4. krok: Propojení uživatelského účtu s reálnými údaji ve skautISu

Pokud jste registrovaným členem Junáka - českého skauta, ve skautISu už je vaše osoba vedena. Nyní je na vedoucím vašeho oddílu, aby váš nově vytvořený účet propojil s údaji vaší reálné osobou ve skautISu.

Uživatelský účet | Aktivace účtu

skautis/informacni-system/uzivatel/zalozeni-uctu.txt · Poslední úprava: 23.09.2019 12:32 autor: David Tureček - Dave