skautis:dotace:dotace-skutecna-ucast

..Dotace { Mapa stránek } | ..Vyhodnocení projektuZáložka Vyúčtování dotace..

Dotace: Skutečná účast

Záložka Skutečná účast slouží pro zadání skutečné účasti na akci, které je nutné pro vyúčtování dotace u typu dotace Vzdělávací akce (9200).

Pro ostatní typy dotací je nutné pro vyúčtování vyplnit údaje na záložce Vyhodnocení projektu.

Dotace: Záložka Skutečná účast

Na záložku Skutečná účast se dostanete nejen z dotačního rozhraní, ale i z následujících míst v detailu vzdělávací akce:

• U vzdělávací akce přejděte záložku Účastníci a klikněte na tlačítko Evidence účastníků kvůli dotaci.
  • U vzdělávací akce přejděte na záložku Dotace a vyberte tlačítko Účastníci akce - evidence.

Pro správné zadání skutečné účasti:

1. Vyplňte tabulku Seznam účastníků a délka pobytu u požadovaného termínu.

2. Potvrďte skutečnou účast u požadovaného termínu.

Po proběhnutí další části akce opět opakujte tyto kroky. Podle ŘVČČJ máte povinnost zadat skutečnost nejpozději do 14 dnů po ukončení každé z částí vzdělávací akce.

Kromě sekcí Skutečná účast a Seznam účastníků a délka pobytu můžete v dolní části stránky vidět i termíny kurzů (3.).

Tlačítko Účastníci akce v horní části stránky vás přepne na záložku Účastníci dané vzdělávací akce (4.).

Seznam účastníků a délka pobytu

Dotace: Skutečná účast - seznam účastníků a délka pobytu

Tabulka Seznam účastníků a délka pobytu slouží pro zadání skutečné účasti daných účastníků.

1. Vyberte termín, u kterého chcete zadat skutečnou účast , a stiskněte tlačítko Zobrazit. Tím dojde k zobrazení daného termínu v tabulce.
    Pokud chcete, můžete si v tabulce zobrazit všechny termíny.

2. U účastníka klikněte na odkaz Edit v posledním sloupci tabulky.

3. Upravte skutečnou délku účasti u požadovaného termínu.

4. Pro potvrzení údajů klikněte na odkaz Update v posledním sloupci tabulky.

Jakmile budete mít zkontrolovány všechny účastníky, proveďte potvrzení skutečné účasti.

Nelze dotovat osoby mladší 15 let a nečleny organizace.

Skutečná účast

Dotace: Skutečná účast - potvrzení

Potvrzení zadané skutečné účasti

1. Vyplňte tabulku Seznam účastníků a délka pobytu u požadovaného termínu.

2. V tabulce Skutečná účast najděte požadovaný termín a v posledním sloupci klikněte na odkaz Změnit.

3. Tím dojde k potvrzení zadané skutečné účasti, tzn. u daného termínu se checkbox ve sloupci Byla zadána skutečná účast „zaškrtne“ : .

Odebrání potvrzení skutečné účasti

1. V tabulce Skutečná účast najděte požadovaný termín a v posledním sloupci klikněte na odkaz Změnit.

2. Tím dojde k odebrání potvrzení zadané skutečné účasti, tzn. u daného termínu se checkbox ve sloupci Byla zadána skutečná účast „odškrtne“ : .

..Dotace | ..Vyhodnocení projektuZáložka Vyúčtování dotace..

ROZCESTNÍK : Podívejte se na mapu stránek týkajících se oblasti dotací.

skautis/dotace/dotace-skutecna-ucast.txt · Poslední úprava: 12.10.2021 17:55 autor: Jindřiška Voltrová