skautis:akce:vzdelavaci:zakladni

Základní a veřejné údaje

Záložka se skládá ze třech částí:

1. Údaje o vzdělávací akci, kontakty a údaje o přihlašování
  2. Tabulka pořádaných kurzů pod akcí (obyčejně má akce pouze jeden kurz)
  3. Termíny a umístění kurzu (pro všechny kurzy akce)

Údaje o vzdělávací akci

Zadávají se po kliknutí na tlačítko Upravit. Doplňte minimálně kontaktní email a pokud máte tak logo.

Nezapomeňte nakonec kliknout na tlačítko Uložit.

Kurzy

• Každá akce musí mít přidaný alespoň jeden kurz. Kurz se přidává automaticky při zakládání akce po výběru typu akce (např. zakládám akci jako čekatelský kurz, potom se ve skautISu automaticky v části Kurzy uloží kurz čekatelský).
  • Ke každému kurzu patří modrá tabulka s údaji o kurzu - kapacita účastníků, náhradníků, uzávěrka přihlášek a další (jejich vysvětlení viz dále). Pro editaci údajů o konkrétním kurzu v tabulce klikněte na Zobrazit a upravit.
  • Pokud se vaše akce skládá z více dílčích kurzů (jako například Velká Morava: ČZ a VZ, Gemini: IK a VZ aj.), v sekci Kurzy zvolte přidat nový kurz. Každá akce může mít neomezený počet dílčích kurzů a postup jejich zadávání je shodný jako u kurzu prvního.

Termín a umístění kurzu

Poslední částí záložky Základní a veřejné údaje je zadání Termínů a umístění kurzu (pro všechny části všech kurzů) po kliknutí na tlačítko Přidat nový termín a umístění kurzu. Takto zadané údaje je samozřejmě později možné Upravit (zde v omezené míře, pokud potřebujete editovat více, termín smažte a zadejte znovu)

Vzdělávací akce | Základndí a veřejné údaje

skautis/akce/vzdelavaci/zakladni.1551176851.txt.gz · Poslední úprava: 26.02.2019 10:27 autor: David Tureček - Dave