skautis:akce:vzdelavaci:ucastnici

Účastníci

Záložka slouží pro vedení evidence o účastnících. Kromě níže rozepsaných operací s účastníky záložka obsahuje:

Obsazenost kurzu

• Jde pouze o přehledovou tabulku, která dělá souhrn informací z tabulky přihlášení účastníci a kapacity kurzu.
  • Předběžně přihlášeno - ukazuje na počet účastníků, kteří mají o kurz zájem a odevzdali přihlášku
  • Závazně přihlášeno - ukazuje stav, kolik jste již účastníků přijaly, každý účastník, který je vyznačený jako přijatý obdržel e-mail s informací, že je přijatý. Doporučujeme tento krok neodkládat.

Přihlášení účastníci

• Seznam přihlášených účastníků včetně základních informací o nich a o jejich účasti na vzdělávací akci
  • Upravit osoby: Zaznačení podmínek, přijetí účastníků nebo náhradníků (jak pracovat s účastníky v hlášence)
  • Přihlásit osobu: V případě ručního zavádění osoby
  • Export přihlášených účastníků (XLSX): tímto tlačítkem si můžete kdykoliv připravit a stáhnout přehled všech přihlášených účastníků ve formátu určeném pro Excel a dále s tímto seznamem pracovat. Můžete v něm najít souhrnné kontakty na účastníky, vedoucí jejich oddílům vyjádření atp…
  • Evidence účastníků kvůli dotaci: tlačítko je viditelné jen v případě, že si akce podala žádost o dotaci a ta byla schválena. Potom vede na stránku, kde se zadává skutečná účast přihlášených frekventantů pro dotační účely.

* <faicon fa fa-times fa-red> <color #ed1c24>Odhlásit</color> - po zvolení Odhlásit, bude třeba zadat důvod odhlášení
* <faicon fa fa-list-alt> [[skautis:akce:vzdelavaci:prihlasky-nastaveni#vzhled-stranky|Detailní přihláška]] - zobrazí seznam odpovědí a vyjádřených souhlasů konkrétní osoby

Odhlášení účastníci

• Seznam odhlášených zájemců. Po odhlášení máte stále možnost Znovu přihlásit tím je přijmete mezi účastníky. V případě, že se vám například uvolnila kapacita nebo došlo k omylu.

Vzdělávací akce | Instruktoři a tým | Zkoušky a dekrety

skautis/akce/vzdelavaci/ucastnici.1551105464.txt.gz · Poslední úprava: 25.02.2019 14:37 autor: David Tureček - Dave