skautis:akce:vzdelavaci:prihlasky-nastaveni

Nastavení přihlášek na vzdělávací akci

Informace k celému systému on-line přihlašování na VzA přes skautIS i s nejrůznějšími tipy pro vzdělavatele naleznete v základním přehledovém článku na Skautské křižovatce

Nastavení on-line přihlašování přes skautIS, stejně tak možnost přidávat vlastní kurzové otázky do on-line přihlášky se dělá na záložce „Možnosti přihlášení“ u dané vzdělávací akce.

Volitelnost

• Povinné při odevzdání přihlášky (Bude vyžadováno ihned při první otevření přihlašovací stránky)
  • Povinné (Je vyžadováno až při další návštěvě stránky, možnost doplnit později)
  • Nepovinné (Doplňující otázka)

Druh vyžadovaného textu

• Informační text (Pouze na doplnění informace a nějaká sdělení, není vyžadována žádná odpověď od účastníka)
  • Jednořádkový text (Krátky text, který mají zodpovědět, číslo atp…)
  • Přepínač Ano/Ne
  • Přiložení souboru (Pokud vyžadujete nějaký soubor, fotku, video)
  • Víceřádkový text (Pro dlouhé odpovědi)

Vzhled stránky

Na samotné on-line přihlášce zájemce / účastník akce, pak vidí zadané otázky jednotlivých typů.

Vzdělávací akce | Přehled a stav odevzdání

skautis/akce/vzdelavaci/prihlasky-nastaveni.1567167955.txt.gz · Poslední úprava: 30.08.2019 12:25 autor: David Tureček - Dave