skautis:akce:tabory:hlasenka-zalozeni

Založení táborové hlášenky

Vybereme v menu: Akce » Tábory Pro založení nového tábora či editaci rozpracované táborové hlášenky je důležité mít roli “vedoucí/admin” oddílu nebo střediska. Pokud je vedoucím někdo jiný, kdo nemá tuto roli, může mu být přístup umožněn po zadání jeho jména v hlášence (záložka “Vedení tábora”).

Vytvoření nového tábora se dělá kliknutím na tlačítko

Nový tábor

Při zakládání tábora je zapotřebí v úvodu vyplnit následující formulář.

GPS souřadnice

GPS souřadnice vložíte jednoduchým vyhledáním pomocí adresy a následně uložit polohu. S ukazatelem polohy je možné hýbat dle potřeby a zaznačit tak váš tábor úplně přesně (zadání přesné polohy je kriticky důležité např. pro případ řešení krizové situace jako jsou povodně apod., kdy musí být ústředí schopno záchranným složkám poskytnout přesné informace o místech konání tábora).

přejít na: Tábory ve skautISu

skautis/akce/tabory/hlasenka-zalozeni.1509526489.txt.gz · Poslední úprava: 02.05.2018 14:42 (upraveno mimo DokuWiki)