skautis:akce:tabory:hlasenka-zakladni-udaje

Tábory { Mapa stránek }

Tábory: Základní údaje táborové hlášenky

Záložka: Základní údaje

Na této kartě můžete zobrazit hlavní údaje o táboře, které byly vyplněny při založení nové hlášenky.

Oproti formuláři při zakládání hlášenky zde navíc vidíte:

Stav tábora

Aktuální stav táborové hlášenky určuje, co a kdo může s hlášenkou provést. Více o stavech tábora a procesu odevzdávání hlášenky naleznete v nápovědě pro záložku „Stav a odevzdání“.

Jsme zotavovací akce?

Tato informace se řídí platnou legislativou - závisí na počtu dětí do 15 let a délce tábora. SkautIS tuto informaci vyhodnocuje podle zadaných údajů ve vaší táborové hlášence.

Práce s hlášenkou

Na konci stránky jsou oprávněným osobám k dispozici 3 akční tlačítka:

1) Upravit hlášenku

Oprávněnému uživateli umožní editovat základní údaje táborové hlášenky, které byly vloženy při založení tábora.

Pro úpravy klikněte na tlačítko Upravit.

2) Smazat hlášenku

Oprávněnému uživateli umožní rozpracovanou táborovou hlášenku úplně odstranit (to lze jen dokud není hlášenka odevzdána nebo nahlášena - poté již nelze hlášenku smazat, ale je potřeba Zrušit neproběhlý tábor).

Hlášenku lze smazat pomocí tlačítka Smazat.

Pozor, smazání táborové hlášenky je nevratný krok!

3) Stáhnout hlášenku (XLSX)

Oprávněnému uživateli umožňuje stáhnout souhrnnou táborovou hlášenku v Excelu s aktuálně zadanými údaji.

Ke stažení použijte tlačítko Hlášenka (XLSX).

Tábor více oddílů z jiných středisek

Pokud tábor pořádá více jednotek z různých středisek, je potřeba všechny přidat jako pořadatele tábora.

1. Dejte informaci vedoucím spolupořádajících oddílů o založení táborové hlášenky
  2. Vedoucí dalších oddílů přidají své členy jako účastníky tábora (stejně jako vy) na kartu „Účastníci a přihlášky
  3. Všichni vedoucí pořadatelských oddílů vidí v účastnících všechny osoby, nezávisle na jejich členském oddíle

NAVIGACETábory

ROZCESTNÍKPodívejte se na mapu stránek týkajících se táborové hlášenky.

skautis/akce/tabory/hlasenka-zakladni-udaje.txt · Poslední úprava: 04.08.2023 12:26 autor: Veronika Cupalová - Veve