podpora

On-line technická podpora

Všichni členové Junáka - českého skauta i další uživatelé služeb organizace mají možnost technické potíže, nápady a připomínky zadávat on-line přímo na stránkách webu Technické podpory.

Přístup k on-line podpoře

Pro přístup k on-line technické podpoře musíte mít vytvořen účet ve skautISu - s jeho pomocí se do webu přihlásíte a díky tomu následně můžete sledovat průběh řešení vašeho požadavku.

Přihlášení přes skautIS

Do webu technické podpory se přihlásíte svým uživatelským jménem a heslem jako do skautISu. Web podpory je jen jedním z mnoha skautských webů, kde se přihlásíte a využijete tak myšlenky „každý skaut - jen jedno uživatelské jméno a heslo“.

Jste přihlášen

Pokud jste zadali správně své jméno a heslo, budete úspěšně přihlášeni do webu technické podpory a zobrazí se domovská stránka. Na ní najdete všechny relevantní on-line projekty (služby) Junáka - českého skauta, ke kterým máte v podpoře přístup. Kliknutím na název projektu se dostáváte k přehledu požadavků a možnosti přidávat vlastní požadavky a a dotazy.

Prostředí webu se skládá z několika významných částí:

• horní pruh - obsahuje údaje o uživateli, odhlášení, vyhledávání existujících požadavků a odkaz na tuto nápovědu
  • záložky - s jejich pomocí se můžete přepínat mezi jednotlivými částmi webu a v pravé části pomocí výběru můžete i rychle přecházet mezi projekty
  • infobox - levý box s několika užitečnými informacemi
  • pracovní plocha - hlavní část stránky, kde budete moci prohlížet projekty, zadávat požadavky a dělat veškerou ostatní práci
podpora.1527666393.txt.gz · Poslední úprava: 30.05.2018 07:46 autor: Ondřej Peřina - Jerry