Nápověda

skautské on-line projekty

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


podpora

Toto je starší verze dokumentu!


On-line technická podpora

Všichni členové Junáka i další uživatelé služeb organizace mají možnost technické potíže, nápady a připomínky zadávat on-line přímo na stránkách webu Technické podpory Junáka.

Přístup k on-line podpoře

Pro přístup k on-line technické podpoře Junáka musíte mít vytvořen účet ve skautISu - s jeho pomocí se do webu přihlásíte a díky tomu následně můžete sledovat průběh řešení vašeho požadavku.

Přihlášení přes skautIS

Do webu technické podpory Junáka se přihlásíte svým uživatelským jménem a heslem jako do skautISu. Web podpory je jen jedním z mnoha skautských webů, kde se přihlásíte a využijete tak myšlenky „každý skaut - jen jedno uživatelské jméno a heslo“.

Jste přihlášen

Pokud jste zadali správně své jméno a heslo, budete úspěšně přihlášeni do webu technické podpory a zobrazí se domovská stránka. Na ní najdete všechny projekty (služby) Junáka, ke kterým máte v podpoře přístup. Kliknutím na název projektu se dostáváte k přehledu požadavků a možnosti přidávat vlastní požadavky a a dotazy.

Prostředí webu se skládá z několika významných částí:

  • horní pruh - obsahuje údaje o uživateli, odhlášení, vyhledávání existujících požadavků a odkaz na tuto nápovědu
  • záložky - s jejich pomocí se můžete přepínat mezi jednotlivými částmi webu a v pravé části pomocí výběru můžete i rychle přecházet mezi projekty
  • infobox - levý box s několika užitečnými informacemi
  • pracovní plocha - hlavní část stránky, kde budete moci prohlížet projekty, zadávat požadavky a dělat veškerou ostatní práci
podpora.1526626888.txt.gz · Poslední úprava: 18.05.2018 07:01 autor: David Tureček - Dave