Nápověda

skautské on-line projekty

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


podpora

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
podpora [18.05.2018 07:01]
David Tureček - Dave
podpora [30.05.2018 07:46]
Ondřej Peřina - Jerry úprava textu (dílčí vylepšení)
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== On-line technická podpora ====== ====== On-line technická podpora ======
  
-Všichni členové Junáka i další uživatelé služeb organizace mají možnost technické potíže, nápady a připomínky zadávat on-line přímo na stránkách webu [[https://​www.is.skaut.cz/​podpora|Technické podpory ​Junáka]]. +Všichni členové Junáka ​- českého skauta ​i další uživatelé služeb organizace mají možnost technické potíže, nápady a připomínky zadávat on-line přímo na stránkách webu [[https://​www.is.skaut.cz/​podpora|Technické podpory]].
  
   * [[podpora:#​pristup-k-on-line-podpore|Jak se přihlásit do on-line podpory]]   * [[podpora:#​pristup-k-on-line-podpore|Jak se přihlásit do on-line podpory]]
Řádek 8: Řádek 7:
  
 ===== Přístup k on-line podpoře ===== ===== Přístup k on-line podpoře =====
- +Pro přístup k on-line technické podpoře musíte mít vytvořen účet ve skautISu - s jeho pomocí se do webu přihlásíte a díky tomu následně můžete sledovat průběh řešení vašeho požadavku.
-Pro přístup k on-line technické podpoře ​Junáka ​musíte mít vytvořen účet ve skautISu - s jeho pomocí se do webu přihlásíte a díky tomu následně můžete sledovat průběh řešení vašeho požadavku.+
  
 {{:​02_prihlaseni.png|}} {{:​02_prihlaseni.png|}}
  
 ===== Přihlášení přes skautIS ===== ===== Přihlášení přes skautIS =====
-Do webu technické podpory ​Junáka ​se přihlásíte svým uživatelským jménem a heslem jako do skautISu. Web podpory je jen jedním z mnoha skautských webů, kde se přihlásíte a využijete tak myšlenky "​každý skaut - jen jedno uživatelské jméno a heslo"​.+Do webu technické podpory se přihlásíte svým uživatelským jménem a heslem jako do skautISu. Web podpory je jen jedním z mnoha skautských webů, kde se přihlásíte a využijete tak myšlenky "​každý skaut - jen jedno uživatelské jméno a heslo"​.
  
 {{:​03_prihlaseni_pres_skautis.png|}} {{:​03_prihlaseni_pres_skautis.png|}}
  
 ===== Jste přihlášen ===== ===== Jste přihlášen =====
-Pokud jste zadali správně své jméno a heslo, budete úspěšně přihlášeni do webu technické podpory a zobrazí se domovská stránka. Na ní najdete všechny projekty (služby) Junáka, ke kterým máte v podpoře přístup. Kliknutím na název projektu se dostáváte k přehledu požadavků a možnosti přidávat vlastní požadavky a a dotazy.+Pokud jste zadali správně své jméno a heslo, budete úspěšně přihlášeni do webu technické podpory a zobrazí se domovská stránka. Na ní najdete všechny ​relevantní on-line ​projekty (služby) Junáka ​- českého skauta, ke kterým máte v podpoře přístup. Kliknutím na název projektu se dostáváte k přehledu požadavků a možnosti přidávat vlastní požadavky a a dotazy.
  
 {{:​01_uvod.png|}} {{:​01_uvod.png|}}
podpora.txt · Poslední úprava: 30.05.2018 07:46 autor: Ondřej Peřina - Jerry