Nápověda

skautské on-line projekty

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


lebeda:smtp

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
lebeda:smtp [23.02.2017 08:18]
sinacek dopsání aktuálního stavu SMTP
lebeda:smtp [02.05.2018 14:53] (aktuální)
Řádek 6: Řádek 6:
 Pro odesílání emailů z vašeho webu je potřeba nastavit na Lebedě v administraci SMTP email a heslo. Pomocí této dvojice lze pak odesílat emaily. Pro odesílání emailů z vašeho webu je potřeba nastavit na Lebedě v administraci SMTP email a heslo. Pomocí této dvojice lze pak odesílat emaily.
  
-SMTP lze využít poskytované Lebedou nebo i od jiného poskytovatele emailu (Gmail, seznam.cz, apod.)+SMTP lze využít poskytované Lebedou nebo i od jiného poskytovatele emailu (Gmail, ​[[https://​napoveda.seznam.cz/​cz/​email/​imap-pop3-smtp/​|seznam.cz]], apod.)
  
 Údaje pro SMTP poskytované Lebedou Údaje pro SMTP poskytované Lebedou
Řádek 15: Řádek 15:
 Pro odesílání emailů přes GMail nebo přes skautský email u společnosti Google je třeba povolit přístup méně zabezpečeným aplikacím viz [[https://​support.google.com/​accounts/​answer/​6010255?​hl=cs&​authuser=1]] .  Pro odesílání emailů přes GMail nebo přes skautský email u společnosti Google je třeba povolit přístup méně zabezpečeným aplikacím viz [[https://​support.google.com/​accounts/​answer/​6010255?​hl=cs&​authuser=1]] . 
  
-Posílání emailů bez autentifikace pomocí [[http://​php.net/​manual/​en/​function.mail.php|PHP funkce mail()]] bude zakázáno (počátek ​roku 2017), aby zavirované weby nemohli rozesílat miliony spamových emailů. ​+Posílání emailů bez autentifikace pomocí [[http://​php.net/​manual/​en/​function.mail.php|PHP funkce mail()]] bude zakázáno (v plánu během ​roku 2017), aby zavirované weby nemohli rozesílat miliony spamových emailů. ​
  
 ==== Odkazy ==== ==== Odkazy ====
lebeda/smtp.txt · Poslední úprava: 02.05.2018 14:53 (upraveno mimo DokuWiki)