Nápověda

skautské on-line projekty

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


google

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
google [05.06.2019 18:56]
Michal Janata - Kalich [Disk (on-line úložiště), Backup and Sync (Zálohování a synchronizace) a Drive File Stream (Stream souborů z disku)]
google [05.06.2019 18:58]
Michal Janata - Kalich [Týmové disky]
Řádek 81: Řádek 81:
  
  
-===== Týmové ​disky =====+===== Sdílené ​disky =====
  
-{{:​google_team_drive_icon.png?​nolink&​50 |}}Úplnou novinkou spojenou s Google diskem jsou v rámci skautských G Suite tzv. týmové ​disky. Ty umožňují vytvářet týmy, pro ně vytvářet složky a dokumenty a jednotlivým uživatelům či skupinám nastavovat různá oprávnění k datům v těchto týmových složkách. Proti běžným složkám obyčejně sdíleným tyto týmové složky přinášejí několik výhod a vylepšení (např. ve vztahu k vlastnění souborů).+{{:​google_team_drive_icon.png?​nolink&​50 |}}Úplnou novinkou spojenou s Google diskem jsou v rámci skautských G Suite tzv. sdílené ​disky. Ty umožňují vytvářet týmy, pro ně vytvářet složky a dokumenty a jednotlivým uživatelům či skupinám nastavovat různá oprávnění k datům v těchto týmových složkách. Proti běžným složkám obyčejně sdíleným tyto týmové složky přinášejí několik výhod a vylepšení (např. ve vztahu k vlastnění souborů).
  
 Základní informace jsou již nyní dostupné [[https://​gsuite.google.com/​learning-center/​products/​drive/​get-started-team-drive/​|v nápovědě Google Disku]]. Základní informace jsou již nyní dostupné [[https://​gsuite.google.com/​learning-center/​products/​drive/​get-started-team-drive/​|v nápovědě Google Disku]].
google.txt · Poslední úprava: 05.06.2019 18:58 autor: Michal Janata - Kalich