====== Modul - Viditelnost obsahu ====== **Návod pro verzi: 1.1.15** Po aktivování modulu se objeví nová položka **Viditelnost obsahu** v menu pluginu skautIS. Po kliknutí na tuto položku menu se zobrazí výchozí nastavení. * **Typy obsahu:** U typu obsahu, který vyberete se výběr viditelnosti obsahu zobrazí. Výchozí nastavení modulu, které bude o každého nového příspěvku, stránky nebo mediálního souboru. * **Způsob skrytí:** Jsou dvě možnosti nastavení. * Skrýt celý příspěvek/stránku... to znamená, že tento obsah bude zcela skryt. Nepůjde vyhledat, ani nějak jinak zobrazit. * Skrytí pouze obsahu znamená, že obsah bude vyhledatelný a zobrazí se nadpis. Pro zbytek obsahu se musí uživatel přihlásit a splnit zvolená pravidla. * **Podřízený obsah:** Když toto zakliknete, budou nastavená pravidla a další nastavení platit i pro podřízené stránky, nebo mediální soubory u příspěvků. {{ :skautis:skautis-integration:nastaveni-viditelnosti-obsahu.png?nolink |}} A kde nastavení najdu? Dole pod všemi poli které jsou u psaní obsahu. ====== Kde nastavení najdete ====== ===== U příspěvků... ===== * červeně je vyznačeno pole, kde se zadávají pravidla a viditelnosti obsahu {{ :skautis:skautis-integration:vytvorit-prispevek.png?nolink |}} ===== U stránek... ===== * červeně je vyznačeno pole, kde se zadávají pravidla a viditelnosti obsahu * zeleně je vyznačeno pole, kde se dají nastavovat nadřazené stránky. Budou se z těch stránek přebírat popřípadě pravidla. Pokud to tam bude vybrané. {{ :skautis:skautis-integration:vytvorit-stranku.png?nolink |}} ===== U mediálních souborů... ===== * červeně je vyznačeno pole, kde se zadávají pravidla a viditelnosti obsahu {{ :skautis:skautis-integration:aktualizace-medialniho-souboru.png?nolink |}} ====== Detailní nastavení ====== ===== Příspěvky a mediální soubory ===== Pravilo u příspěvků a mediálních souborů * pokud máte pravidla z nadřazených stránek (a zároveň zaškrtnuté -> Použít vybraná pravidla i na podřízených stránkách), nemusíte je znovu zadávat. Zobrazí se hned pod názvem "SkautIS pravidla" * přes tlačítko **Přidat** se zobrazí nové pole, kde můžete vybrat pravilo * dále se nastavuje, jestli bude obsah i pro podřízený obsah * jako poslední vybíráte možnost skrytí * Úplné skrytí znamená, že tento obsah bude zcela skryt. Nepůjde vyhledat, ani nějak jinak zobrazit. * Skrytí pouze obsahu znamená, že obsah bude vyhledatelný a zobrazí se nadpis. Pro zbytek obsahu se musí uživatel přihlásit a splnit zvolená pravidla. {{ :skautis:skautis-integration:pravidla-prispevek.png?nolink |}} Nastavování příspěvků a mediálních souborů * můžete vybírat ze všech pravidel, která máte vytvořená * pravidla, která jsou již vybraná se zobrazují šedě a nedají se znovu vybrat * nezáleží na pořadí pravidel, tak jako v modulu registrace {{ :skautis:skautis-integration:pravidla-prispevek-nastavovani.png?nolink |}} ===== Stránky ===== Pravidlo u stránek * pokud máte pravidla z nadřazených stránek (a zároveň zaškrtnuté -> Použít vybraná pravidla i na podřízených stránkách), nemusíte je znovu zadávat. Zobrazí se hned pod názvem "SkautIS pravidla" * přes tlačítko **Přidat** se zobrazí nové pole, kde můžete vybrat pravilo * dále se nastavuje, jestli bude obsah i pro podřízený obsah * jako poslední vybíráte možnost skrytí * Úplné skrytí znamená, že tento obsah bude zcela skryt. Nepůjde vyhledat, ani nějak jinak zobrazit. * Skrytí pouze obsahu znamená, že obsah bude vyhledatelný a zobrazí se nadpis. Pro zbytek obsahu se musí uživatel přihlásit a splnit zvolená pravidla. {{ :skautis:skautis-integration:pravidla-stranka.png?nolink |}} Nastavování u stránek * můžete vybírat ze všech pravidel, která máte vytvořená * pravidla, která jsou již vybraná se zobrazují šedě a nedají se znovu vybrat * nezáleží na pořadí pravidel, tak jako v modulu registrace {{ :skautis:skautis-integration:pravidla-stranka-nastavovani.png?nolink |}} Když vše nastavíte, podle situace kliknete na **Publikovat** nebo **Aktualizovat** a obsah bude již chráněn podle pravidel, která jsou zadaná.