====== Modul - Shortcodes ====== **Návod pro verzi: 1.1.15** Po aktivování modulu se objeví nová položka **Shortcodes** v menu pluginu skautIS. Po kliknutí na tuto položku menu se zobrazí výchozí nastavení. * nastavení je velice jednoduché, vybíráte jen výchozí hodnoty pro nově přidávané shortcody v příspěvcích a na stránkách {{ :skautis:skautis-integration:nastaveni-shortcodes.png?nolink |}} Když budete vytvářet nebo upravovat příspěvek nebo stránku. V záhlaví pole kam píšete obsah se objevila nová ikonka. Černá lilie. {{:skautis:skautis-integration:prispevek-shortcode.png?440nolink|}} {{ :skautis:skautis-integration:stranka-shortcode.png?440nolink|}} Když na lilii kliknete, zobrazí se tento dialog. * **skrýt obsah** znamená, že pokud uživatel nebude přihlášený, nic co bude ohraničeno shortcodem neuvidí. * **zobrazit přihlášení** znamená, že obsah bude skrytý úplně stejně jako v případě předchozího pravidla. Ale navíc bude zobrazena hláška o zamezení přístupu a tlačítko pro přihlášení. {{ :skautis:skautis-integration:shortcodes-nastaveni-viditelnosti.png?nolink |}} Dále je v nastavení možnost přidat až **4 pravidla**, podle kterých se skrytí bude řídit. {{ :skautis:skautis-integration:shortcodes-nastaveni-prispevek.png?nolink |}} Až vše nastavíte, kliknete na **OK** a vloží se na stránku shortcode v nějaké takovém formátu. ''[skautis rules="840,852" content="hide"] Skrytý obsah [/skautis]'' Místo **"Skrytý obsah"** napíšete text, vložíte obrázky a další věci, které chcete aby viděli uživatelé jen po přihlášení.