====== skautIS (verze 7.2.1) ====== do provozu nasazena: 18.1.2014 v 23.25 \\ **číslo verze: 7.2.1.40798 ** === Význam ikon v change logu: === // Nově přidaná funkce Vylepšení či změna funkčnosti Oprava chyby Upozornění (funkce zatím není veřejně dostupná) Testování (funkce může být změněna či v budoucnu odebrána) Informace o termínu (dodatečného nasazení této funkce) // ====opravy:==== [TR9302] Systém: Optimalizován výkon procedur pracujících se zprávami z důvodu výkonu a rychlosti systému. [TR9599] Osoby: Ústřední správci kvalifikací již mohou odstraňovat staré/chybné kvalifikace osob. [TR9587] Sněmy: Vyřešen problém s nemožností odstranění delegátů krajského sněmu. [TR9563] Sněmy: Delegát VSJ, který se chce odhlásit, již u své osoby v seznamu delegátů vidí tlačítko "odhlásit" a u nikoho jiného není. [TR8842] Sněmy: Ve správě všech účastníků VSJ mají správci k dispozici již možnost upravovat poznámku k účasti osoby. [TR9590] GA: Upraven detail Google skupiny tak, aby ve všech případech dokázal zobrazit editaci členů skupiny a systém nepadal při problémových e-mailových adresách. [TR9606] Sněmy: Opravena možnost volby preferencí delegátů na VSJ - ubytování, jídlo, doprava. (nasazeno: 20.1.2014)