====== skautIS (verze 4.3.1) ====== do provozu nasazeno: 30. 06. 2011 v 00:20 \\ **číslo verze: 4.3.1** === Význam ikon v change logu: === // Nově přidaná funkce Vylepšení či změna funkčnosti Oprava chyby Upozornění (funkce zatím není veřejně dostupná) Testování (funkce může být změněna či v budoucnu odebrána) Informace o termínu (dodatečného nasazení této funkce) // ====nové funkce:==== [TR4682] Formulář pro změnu zapomenutého hesla i formulář pro registraci nového uživatele je včetně designu kompletně přemístěn do přihlašovací stránky skautISu. [TR4682] Při registraci nového uživatele se nově povinně zadává datum narození i pohlaví osoby. [TR4772] Osoby, které dosud nemají svůj účet ve skautISu napojen na reálnou osobu v registraci, jsou na tuto skutečnost upozorňovány na základní stránce uživatele se zprávami a nabízí se jim stále odkaz na instrukce, jak si nechat účet propojit vedoucím oddílu/střediska. **Systémová úprava:** [TR4685] Přidány nové funkce webových služeb pro aktualizaci základních údajů osoby bez nutnosti zadávání RČ (pro dosud nepropojené osoby s registrací)