====== skautIS (verze 4.0.2) ====== do provozu nasazeno: 4.4.2011 v 17:00 \\ **číslo verze: 4.0.2.28388 (mimořádná verze)** === Význam ikon v change logu: === // Nově přidaná funkce Vylepšení či změna funkčnosti Oprava chyby Upozornění (funkce zatím není veřejně dostupná) Testování (funkce může být změněna či v budoucnu odebrána) Informace o termínu (dodatečného nasazení této funkce) // ====opravy:==== [TR4413] Opraven překlep v názvu VSJ [TR4410] Opravena chyba v nemožnosti přihlásit se novému uživateli, který nemá dosud žádnou roli [TR4411] Opravena chyba, kdy se na záložce jednotky "členové" nedalo prokliknout na detaily osob ani v případě, kdy má uživatel na zobrazení údajů oprávnění. ====systémová úprava:==== [TR4412] Dočasně doplněna stránka zajišťující odhlášení uživatele z externí aplikace starým způsobem (dokud všechny nepřejdou na nový způsob přihlašování/odhlašování)